25. 10. 2016  |  Meniny: Aurel

HappyFoto Baby roka 2016: Najkrajšie júnové deti

Ďalší mesiac je za nami a my pre vás máme víťaza júnového kola, tentoraz na tému Dieťa na ihrisku. Ak tu chcete nabudúce vidieť aj svoje zlatíčko, neváhajte, prihláste sa do niektorého z ďalších kôl a vyhrajte atraktívne ceny. Máte sa na čo tešiť!
foto: archiv Babyroka

Víťaza každého kola čakajú naozaj veľmi zaujímavé ceny – tu samôžete pozrieť, čo môžete vyhrať.

Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnia na prvých troch miestach, navyše postupujú do superfinále, kde na absolútneho víťaza čakajú úžasné ceny v hodnote vyše 900 eur. A to predsa stojí za to!

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Aby fotografia porotu zaujala, musí spĺňať nielen zadanú tému mesiaca, ale zároveň musí byť kvalitná – ostrá, dobre sfarbená, so zaujímavou kompozíciou. Na fotke si dajte naozaj záležať, krásnych detí je v súťaži veľa, musíte teda zaujať fotografiou.

A kto vyhral v tomto kole?

Prvé miesto – Vanduška

Prvé miesto v tomto kole získalo šikovné dievčatko Vanduška, ktoré sa zo všetkého najradšej hojdá na hojdačke. Jeho pohľad ako by hovoril: „Už aby som bola veľká, uvidíte, ako sa potom rozhojdám!“ :-)

Druhé miesto – Maťko

Rozosmiaty chlapček Maťko, ktorému patrí druhé miesto, nikdy neprejde bez povšimnutia okolo šmýkačky. Je to jednoducho akčný chalan a jeho nadšenie pre zdolávanie preliezačiek a kĺzačiek mu priam srší z očí. :-)

Tretie miesto – Laura

Šmýkačky miluje aj okaté dievčatko Laura, ktoré obsadilo druhé miesto. A my sa nečudujeme, ako deti sme ich tiež obľubovali. A čo tak vyliezť po šmýkačke nahor? Lauru to očividne veľmi baví! :-)


Viac informácií o súťaži na: babyroka.babyweb.sk

29. 7. 2016 |
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené