HappyFoto Baby roka 2016: Najkrajšie novembrové deti

Ďalší mesiac je za nami a my už poznáme víťaza novembrového kola, tentoraz na tému Mama a ja. Ak tu chcete nabudúce vidieť aj svoj pokladík, neváhajte, prihláste ho do niektorého z ďalších kôl a vyhrajte atraktívne ceny. Máte sa na čo tešiť!

Víťaza každého kola čakajú naozaj zaujímavé ceny – tu si, samozrejme, môžete pozrieť, čo môžete vyhrať.

Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnia na prvých troch miestach, navyše postupujú do superfinále, kde na absolútneho víťaza čakajú úžasné ceny v hodnote vyše 900 eur. A to predsa stojí za to!

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Aby fotografia porotu zaujala, musí spĺňať nielen zadanú tému mesiaca, ale zároveň musí byť kvalitná – ostrá, dobre sfarbená, so zaujímavou kompozíciou. Na fotke si dajte naozaj záležať, krásnych detí je v súťaži veľa, musíte teda zaujať fotografiou.

A kto vyhral v tomto kole?

Prvé miesto patrí rozkošnému dievčatku Nikolke, na druhom mieste je okatý chlapček Daniel a na treťom rozosmiaty Miško. Ako na všetkých troch deťoch vidieť, u mamičky im je dobre za všetkých okolností. Či už sú v jej náručí, leňošia spolu v posteli alebo sa vydávajú za dobrodružstvom. Mamičky sú skrátka nenahraditeľné…

Prvé miesto – Nikolka

1-misto-nikolka-cl.jpg

Druhé miesto – Daniel

2-misto-daniel-cl.jpg

Tretie miesto – Miško

3-misto-misko-cl.jpg


Viac informácií o súťaži na: babyroka.babyweb.sk

Viac o téme: deti

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist