HappyFoto Baby roka 2016: Najkrajšie marcové deti

V marci odštartoval ďalší ročník súťaže HappyFoto Baby roka 2016 a my vám teraz predstavujeme víťaza 1. kola na tému Happy Baby. Porota to ako obvykle nemala vôbec jednoduché, ale nakoniec sa dielo podarilo. Ak tu chcete nabudúce vidieť i svoje dieťatko, neváhajte, prihláste ho do niektorého z ďalších kôl a vyhrajte atraktívne ceny.

Víťaza každého kola čakajú skutočne veľmi zaujímavé ceny – tu sa môžete pozrieť, čo môžete vyhrať.

Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnia na prvých troch miestach, navyše postupujú do superfinále, kde na absolútneho víťaza čakajú úžasné ceny v hodnote viac ako 900 eur. A to už predsa stojí za to!

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Aby fotografia porotu zaujala, musí spĺňať nielen zadanú tému mesiaca, ale musí byť aj kvalitná – ostrá, dobre farebná, so zaujímavou kompozíciou. Na fotke si dajte skutočne záležať, krásnych detí je v súťaži mnoho, musíte teda zaujať fotkou.

A kto teda vyhral v tomto kole?

Prvé miesto – Sebastián

1_misto_sebastian.jpg

Prvé miesto získal Sebastián – chlapček s úplne odzbrojujúcim širokým úsmevom a nefalšovanou radosťou v očiach. Zaujímalo by nás, kto alebo čo mu vyčarilo takú veselú náladu. 🙂

Druhé miesto – Amelia

2_misto_amelia-1101x619.jpg

Druhá Amelia je jediná slečna v našej prvej trojici víťazov. A prečo padla porote do oka? Je jednoducho očarujúca… 🙂

Tretie miesto – Jakubko

3_misto_jakubko.jpg

Tretie miesto patrí roztomilému Jakubkovi. Jeho šibalský úsmev akoby hovoril: len počkajte, až budem behať, to si so mnou užijete! 🙂


Viac informácií o súťaži na: babyroka.babyweb.sk

Viac o téme: deti

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist