Hlasujte za Najzaujímavejšiu tehuľku!

Raz môžete hlasovať za svoju favoritku v súťaži NAJ TEHUĽKA 2019. Pripomeňme si, ako na to.

profimedia-0300774810-1100x618.jpgCelá galéria 10 Zdroj: Profimedia.cz

Z internetového hlasovania postúpi do ďalšieho kola 20 súťažiacich podľa počtu hlasov. Z nich potom prejde do hlasovania poroty aj víťazka celej súťaže.

Odpovede na otázky týkajúce sa hlasovania.

Je hlasovanie nejako obmedzené?

Aby ste mohli hlasovať, musíte byť zaregistrovaní na stránkach www.babyweb.skwww.najtehulka.sk. Hlasovanie je obmedzené na 1 hlas na jeden počítač pre každú súťažnú fotografiu denne, 1 hlas na jednu IP adresu pre každú súťažnú fotografiu denne, 1 hlas na jedného prihláseného užívateľa pre každú súťažnú fotografiu denne. Ak teda máte viac svojich favoritiek, za každú z nich môžete z jedného počítača (jednej IP adresy) hlasovať len raz denne.

Hlasy budú k jednotlivým súťažným fotografiám pripočítavané priebežne.

Ako môžem získať hlasy?

Pre získanie väčšieho počtu hlasov môžete súťažné fotografie zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí, v diskusných fórach, e-mailom alebo na svojich osobných stránkach. Aby sme vám to uľahčili, pod každým príspevkom nájdete „zdieľacie tlačidlá“ pre ďalšie vybrané kanály.

Je zakázané akékoľvek hlasovanie pomocou automatických systémov – tzv. robotov. Ak túto praktiku odhalíme, fotografiu, pri ktorej bolo toto zistené, môžeme vyradiť zo súťaže. Rovnako aj použitie iných spôsobov umožňujúcich opakované hlasovanie bude kvalifikované ako podvod a súťažná fotografia bude zo súťaže vylúčená. K vylúčeniu môže dôjsť aj pri odhalení viacnásobnej registrácie. Aby sa zabránilo používaniu tzv. robotov, neprihlásení užívatelia môžu hlasovať až po vyplnení systému recapcha.

Ako bude prebiehať tretie kolo?

Z internetového hlasovania postúpi 20 fotografií budúcich mamičiek do tretieho kola. O ich postúpení k porote rozhodne počet hlasov.

Každý porotca bude mať šesť bodov, ktoré rozdelí podľa preferencií medzi tri fotografie podľa kľúča – 3 body fotografii, ktorá sa mu páči najviac, 2 body fotografii, ktorá sa mu páči najviac ako druhá, a 1 bod fotografii, ktorá sa mu páči do tretice. Porotca nebude brať ohľad na predošlé umiestnenie fotografie v internetovom hlasovaní.

Ale hlasovať môžete aj v treťom kole. Toto hlasovanie bude mať rovnakú váhu ako prideľovanie bodov jedného porotcu. Teda fotografia, ktorá v druhom kole internetového hlasovania získa najviac hlasov, dostane v záverečnom sčítaní bodov 3 body, druhá 2 body a tretia 1 bod.

Tak, a teraz už môžete ísť hlasovať a umožniť niektorej mamičke získať výbavičku snov.

A ešte si pripomeňme, čo víťazky môžu získať:

Víťazka súťaže získa autosedačku Britax Römer Baby Safe2 i-size a kočík Nuna demi Grow. Nebude chýbať ani balíček produktov od značky WELEDA v hodnote 200 eur a zároveň dostane balíček od spoločnosti NUK.

Pekné ceny sa ujdú aj tehuľke, ktorá sa umiestni na 2. priečke – získa trojkolku Zopa Zoo Go a zároveň balíček produktov od firmy WELEDA v hodnote 120 eur. Dostane aj výrobky od spoločnosti NUK.

Pre tehuľku na 3. mieste máme pripravenú odmenu vo forme športového kočíka Zopa Corsa výrobkov spoločnosti WELEDA hodnote 120 eur. Tešiť sa môže aj na výrobky značky NUK.

11.3.2019 6:32| autor: Redakcia Babywebu.sk
Viac o téme: kočík

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist