Súťažte o titul Najtehuľka 2019

Staňte sa najzaujímavejšou slovenskou tehuľkou a získajte výbavičku snov v hodnote viac ako 2 000 eur!

profimedia-0011123892-1100x618.jpgCelá galéria 10 Zdroj: Profimedia.cz

Čakáte bábätko? Spríjemnite si čakanie na pôrod súťažou. Vyhrať môžete nádhernú výbavičku pre mamičku a bábätko v hodnote viac ako 2 000 eur.

Pozrite sa, čo všetko môžete vyhrať:

Víťazka súťaže získa autosedačku Britax Römer Baby Safe2 i-size a kočík Nuna demi Grow. Nebude chýbať ani balíček produktov od značky WELEDA v hodnote 200 eur a zároveň dostane balíček od spoločnosti NUK.


Pekné ceny sa ujdú aj tehuľke, ktorá sa umiestni na 2. priečke – získa trojkolku Zopa Zoo Go a zároveň balíček produktov od firmy WELEDA v hodnote 120 eur. Dostane aj výrobky od spoločnosti NUK.

Pre tehuľku na 3. mieste máme pripravenú odmenu vo forme športového kočíka Zopa Corsa výrobkov spoločnosti WELEDA hodnote 120 eur. Tešiť sa môže aj na výrobky značky NUK.

Všetko, čo musíte urobiť, je nahrať nám v termíne 28. februára do 8. apríla 2019 do systému svoju fotografiu, z ktorej je poznať, že ste tehotná. Zahrajte sa na fotomodelku a bruško poriadne vystrčte. O fotografiu môžete požiadať partnera, kamarátku, ale tiež môžete do súťažnej galérie nahrať selfie. Z fotky, ktorú do súťažnej galérie nahráte, však musí byť jasne viditeľné, že ste tehotná, a musí na nej byť aj vaša tvár.

Tipy, ako urobiť najkrajšiu fotku tehotenského bruška, nájdete v galérii.

Skôr než fotky nahráte do nášho systému, skontrolujte, či neodporujú pravidlám. Musí ísť o slušné fotografie rešpektujúce slovenské zákony.

Neľakajte sa, ak sa fotografia neobjaví v súťažnej galérii hneď po nahratí. V redakcii musíme skontrolovať, či fotografia neporušuje pravidlá. Ak je všetko v poriadku, bude fotografia zaradená do hlasovania. Vynasnažíme sa, aby sa všetky fotografie objavili na stránke najneskôr do 24 hodín od vloženia.

Na účasť v súťaži sa musíte registrovať na stránkach súťaže. Registráciou v súťaži sa zároveň registrujete na stránkach Babyweb.sk. Okrem nicku (prezývky, pod ktorou budete v súťaži vystupovať) a platnej e-mailovej adresy musíte zadať i svoje celé meno, priezvisko, bydlisko a telefón. Tieto údaje potrebujeme, aby sme mohli výhercu kontaktovať a vedeli, kam máme zaslať výhru. Až potom budete môcť nahrať fotografiu do systému.

HLASOVANIE

Ide do tuhého. Fotografie môžete vkladať len vo vyššie uvedenom termíne. Po jeho uplynutí nastane druhá fáza súťaže – internetové hlasovanie. To potrvá od 11. marca až 30. apríla 2019.

Hlasovať môžu iba užívatelia registrovaní na stránkach www.babyweb.sk. Hlasovanie je obmedzené na 1 hlas na jeden počítač pre každú súťažnú fotografiu, 1 hlas na jednu IP adresu pre každú súťažnú fotografiu denne, 1 hlas na jedného prihláseného užívateľa pre každú súťažnú fotografiu denne. Hlasy budú priebežne pripočítavané k jednotlivým súťažným fotografiám.

Akékoľvek hlasovanie pomocou automatických systémov, tzv. robotov, je zakázané a môže mať za následok vyradenie fotografie zo súťaže. Rovnako tak použitie iných spôsobov umožňujúcich opakované hlasovanie bude kvalifikované ako podvod a súťažná fotografia bude zo súťaže vylúčená! K vylúčeniu môže dôjsť i pri odhalení viacnásobnej registrácie. Aby sa zabránilo používaniu tzv. robotov, neprihlásení užívatelia môžu hlasovať až po vyplnení systému recapcha. Na žrebovaní výhry sa môžu zúčastniť len tí hlasujúci, ktorí sú v okamihu hlasovania prihlásení do svojho profilu. Pre získanie väčšieho počtu hlasov môžu súťažiaci zverejňovať odkazy na súťažnú fotografiu v diskusných fórach, prostredníctvom sociálnych sietí i na svojich osobných stránkach.

POROTA

Prvých dvadsať tehuliek, ktoré získajú najviac hlasov, postúpi do finále, ktoré prebehne v termíne od 9. 4. do 30. 4. 2019.

V ňom už však o víťazkách rozhodne porota. No aj hlasy internetového hlasovania budú mať svoju váhu – v treťom kole bude spustené nové hlasovanie medzi dvadsiatkou postupujúcich súťažiacich, pričom predchádzajúce hlasy budú vynulované. Hlas internetového hlasovania bude mať rovnakú váhu ako hlas jedného porotcu.

Tak teraz už viete všetko potrebné, tak vezmite fotoaparát alebo aj mobil a pošlite nám svoju fotku.

Súťaž o najzaujímavejšiu slovenskú tehuľku organizujeme v spolupráci s internetovým obchodom Špuntik.cz. Ďalšie ceny do súťaže venovali spoločnosti Römer, Zopa, Nuna, NUK a Weleda.

11.3.2019 9:55| autor: Redakcia Babywebu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist