AVON Pochod oslavuje desiate narodeniny

AVON Pochod sa bude v Bratislave konať už desiatykrát. Spolu s oslavami svojich desiatych narodenín si dodal sebavedomie a rozhodol sa pre zmenu mena. Z AVON Pochodu proti rakovine prsníka sa stal AVON Pochod za zdravé prsia.

eye-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

„Názov je to ďaleko optimistickejší a celkom oprávnený. Charitatívnych akcií sa u nás organizuje mnoho, ale väčšinou je to o posielaní peňazí alebo o nakupovaní symbolických darčekov. AVON Pochod je iný, pretože vyžaduje osobnú účasť, a to je úplne niečo odlišné. A vzhľadom k tomu, že sa na ňom už deväťkrát zišli tisíce žien i mužov – len v minulom roku to bolo päťtisíc účastníkov, má naozaj pádny dôvod vidieť budúcnosť s optimizmom,“ hovorí Naďa Bohinská, projektová manažérka a špecialistka marketingu skupiny Geis s tým, že zmena názvu má zároveň viac vystihovať dôležitosť prevencie, ktoré je v boji proti nádorom prsníka úplne zásadné. „Samovyšetrenie nie je nič zložité, môže sa ho naučiť každá žena a potom ho pravidelne vykonávať. A mamograf je bezbolestný,“ pripomína Naďa Bohinská.

Partnerom AVON Pochodu je od roku 2015 Geis SK. „Sociálna zodpovednosť by mala byť pre každú firmu samozrejmosťou, aj my sa snažíme byť v tomto smere veľmi aktívni. Okrem AVON Pochodu podporujeme Linku detskej istoty v projekte Čítajme si a naši zamestnanci sami iniciujú každoročné návštevy domovov pre seniorov“,opisuje Naďa Bohinská.

Vstupenkou na Avon Pochod sú tento rok veľmi krásne tričká od návrhárky Kláry Nademlýnskej. „Tričko si môžete zakúpiť vopred v e-shope na www.zdraveprsia.sk alebo priamo na mieste,“ hovorí Naďa Bohinská.

15.6.2018 12:33| autor: Redakcia Babywebu.sk
Viac o téme: žena

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist