HappyFoto Baby roka 2016: Najkrajšie septembrové deti

Ďalší mesiac je za nami a my už poznáme víťaza septembrového kola, tentoraz na tému Dieťa a auto. Ak tu chcete nabudúce vidieť aj svoj pokladík, neváhajte, prihláste ho do niektorého z ďalších kôl a vyhrajte atraktívne ceny. Máte sa na čo tešiť!

Víťaza každého kola čakajú naozaj zaujímavé ceny – tu si, samozrejme, môžete pozrieť, čo môžete vyhrať.

Deti, ktoré sa v jednotlivých kolách umiestnia na prvých troch miestach, navyše postupujú do superfinále, kde na absolútneho víťaza čakajú úžasné ceny v hodnote vyše 900 eur. A to predsa stojí za to!

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Aby fotografia porotu zaujala, musí spĺňať nielen zadanú tému mesiaca, ale zároveň musí byť kvalitná – ostrá, dobre sfarbená, so zaujímavou kompozíciou. Na fotke si dajte naozaj záležať, krásnych detí je v súťaži veľa, musíte teda zaujať fotografiou.

A kto vyhral v tomto kole?

Prvé miesto – Elizabethka

1_misto_elizabethka.jpg

Elizabethka, ktorej patrí prvé miesto, sa veľmi rada vozí vo svojom oranžovom nákladiačiku aj so svojím plyšovým kamarátom. A pretože je to veľká parádnica, cestovný outfit rozhodne nepodceňuje. 🙂 Dievčatá za volantom jednoznačne musia vyzerať dobre.

Druhé miesto – Bianka

2_misto_bianka.jpg

Aj druhé miesto patrí v tomto kole malej slečne. Aj Bianka sa najradšej hrá s poriadnym nákladným autom, na ktoré sa toho veľa zmestí. Rozvážať všelijaké kocky a stavebnice po celom byte je tak úplná hračka a super zábava. 🙂

Tretie miesto – Tobinko

3_misto_tobinko.jpg

Tobinko, ktorý obsadil tretie miesto, už je veľký chlapec, a tak nie div, že vyráža na prechádzku v „skutočnom dospeláckom fáre“. 🙂 A my mu tak závidíme! 🙂 Hneď by sme sa aj my povozili! 🙂


Viac informácií o súťaži na: babyroka.babyweb.sk

Viac o téme: detistavebnice

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist