Najkrajšie Šípkové Ruženky

Princezná, ktorá mala po pichnutí tŕňom spať až do konca vekov, sa stala rozprávkovým symbolom spánku a nevinnosti. A my sme v mesiaci apríl hľadali tých najkrajších spáčov z detskej ríše – chlapcov i dievčatá. Ako to nakoniec dopadlo?

1. miesto: Rebecca

Malá Becky alebo Bekuška z Nových Zámkov oslávila sedem mesiacov. V súťaži je absolútnym nováčikom a hneď získala prvé miesto. Nie div, že jej mamička odhaduje, že sa v budúcnosti vydá na modelingovú dráhu. To podľa toho, ako sa vždy rozžiari, keď blikne blesk. Tak uvidíme a držíme palce.

Víťazná snímka vznikla pri odchode z nemocnice, Rebecca ležala na svojej obľúbenej deke. A čo má malá slečna rada? Jej mamička nám napísala: „Má veľmi rada, keď sa s ňou zabávame, šteklíme ju, pískame, tlieskame… Je veľmi živá, o všetko sa zaujíma. Keď však zaspí, nezobudí ju takmer nič. A takto sladučko spinkala na výhernej fotke.“  Medzi jej obľúbené hračky patria šuštiaca knižka, hrkajúca kvetinka, gumená pískacia žirafka.

rebecca.jpg

2. miesto: S. Molnár

Rodičia spiaceho princa nám neposlali späť dotazník, takže vám o ňom nevieme nič povedať. I tak gratulujeme.

molnar.jpg

3. miesto: Filipko

Mama ho oslovuje Lilipenko alebo Šuliko. Fotografia malého Trnavčana vznikla pri veľmi slávnostnom okamihu, pri Filipkovom krste. „Najskôr veľmi plakal a potom si takto zopäl ručičky a zaspinkal,“ spomína mamička.

A čo má Filipko rád? „Veľmi rád pozerá rozprávky, chodí na ihriská do piesku alebo na šmykľavku, prípadne si stavia komíniky,“ napísala nám jeho mamička a ešte prezradila, že miluje psíky, sloníky, koníky a, samozrejme, kačky.

filipko.jpg

Viac o téme: hračkymamička

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist