Vyhlasujeme nový ročník HappyFoto Baby roka 2013!

Máte doma najkrajšie dieťa? Určite áno! No viete o tom len vy. Ak sa zapojíte do nového ročníka súťaže HappyFoto Baby roka 2013 o titul najkrajšieho dieťaťa roka, dozvie sa to celý svet! V hre sú navyše ceny v hodnote 2500 eur, a to len pre víťazov. Ani výhercovia na ďalších miestach nevyjdú naprázdno.

Babyweb.skHappyFoto vyhlasujú štvrtý ročník obľúbenej fotosúťaže HappyFoto Baby roka 2013 (http://babyroka.babyweb.sk/).

Tohtoročný ročník sa bude od minulého trochu líšiť, a to nielen v atraktivite cien (k luxusnému fotoaparátu a ďalším odmenám pre víťazov sme pridali ešte rodinný zájazd v hodnote 1600 eur).
Všetky zmeny sme pripravili na želanie súťažiacich rodičov a veríme preto, že to budú zmeny k lepšiemu a pre vašu úplnú spokojnosť.

Viac víťazov

Asi tou najdôležitejšou novinkou je, že šancu na výhru má viac detí ako v minulosti. Umožňuje to malá zmena v pravidlách, ktorá hovorí, že tí, čo postúpia do superfinále v konkrétnom mesačnom kole, sa už nesmú zúčastniť ďalších kôl. Do superfinále postúpia každý mesiac traja súťažiaci, o titul tak bude priamo súťažiť tridsať detí namiesto desiatich v minulých ročníkoch.

Ďalšou motiváciou pre vás rodičov bude aj fakt, že na výhru má šancu oveľa viac účastníkov. Preštudujte si kompletné pravidlá HappyFoto Baby roka 2013.

Aby to bolo ešte napínavejšie, bude téma každého nového mesiaca odhalená až 1. deň v danom mesiaci. Nebudete teda vedieť všetky témy vopred ako doposiaľ. Preto sa môžeme tešiť na to, že všetky fotografie budú čerstvé, práve vytiahnuté z fotoaparátu.
Motív na mesiac marec je HAPPY BABY a my očakávame záplavu šťastných, rozosmiatych detských tváričiek.

Pár tipov pre súťažiacich, ako zvýšiť svoje šance

• Vyfotiť krásny obrázok je jedna vec, no vložiť ho na stránky HappyFoto Baby roka 2013 a hlasovať druhá – obe sú však veľmi jednoduché v porovnaní s ďalším krokom – bojom o víťazstvo. Aby ste zvýšili svoju šancu uspieť, budete potrebovať pomoc.
• Požiadajte zvyšok rodiny – babičky, dedkov, strýkov i tety – a uvidíte, že sa vyplatí uzavrieť v rodine mier a presvedčiť všetkých, aby hlasovali.
• Potom by mali prísť na rad kolegovia z práce, susedky či kamarátky – všetci vám určite radi poskytnú svoj hlas.

Profil na Facebooku tiež dokáže zázraky. Okrem toho, že vystavíte súťažný obrázok na svojej stránke, staňte sa fanúšikom fcb stránok Baby roka,
pretože viac zdieľania zvyšuje vašu šancu na víťazstvo!

10.3.2013 2:26| autor: Redakcia Baby-webu.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist