Máme nový Babyweb!

Milé ženy! Zrodil sa nový Babyweb.sk! Veríme, že sa nám ho s vašou pomocou podarilo vyladiť tak, že sa vám z neho nebude chcieť odchádzať. A ak áno, tak len preto, že vaše bábätko sa práve rozhodlo narodiť alebo sa vaše už narodené dieťa, partner či partnerka neodbytne dožadujú vašej pozornosti. Usporiadanie i vzhľad Babyweb.sk ste ovplyvnili sami svojimi námetmi, ktoré ste nám priebežne zasielali.

Sme v tom s vami už 5 rokov! Ak ste v tom aj vy s nami, napíšte nám do DISKUSNÉHO FÓRA, ako sa vám nový web páči, či sa v ňom orientujete, prípadne čokoľvek, čo vám pripadá na Babywebe úžasné alebo čo, naopak, podľa vás nefunguje. Kto si dá záležať (budete nás chváliť) a napíše do fóra pripomienky, ktoré sa nám budú zdať vecné a konštruktívne, tomu ponúkneme spoluprácu. Ak máte o spoluprácu záujem, napíšte k svojmu diskusnému príspevku heslo: Najlepší rodičovský web je Babyweb.

Vieme, že nový Babyweb.sk nie je zďaleka dokonalý. Niekde nevyzerá, ako by mal, alebo nefunguje, ako by sme chceli. Rozhodli sme sa, že s vašou pomocou všetky nedostatky postupne odstránime, aby sme sa po zdĺhavom pôrode aspoň priblížili k vysnívanej dokonalosti (90 – 60 – 90).

POZOR! ODKAZ PRE REGISTROVANÝCH:

Na starom BW sa nám tak dokonale podarilo zašifrovať heslá, že sme ich nedokázali previesť. Ak ste registrovaná užívateľka, prosíme, postupujte pri prihlasovaní na novom Babyweb.sk rovnako, ako by ste heslo zabudli, a ďalej podľa inštrukcií, ktoré vám prídu e-mailom. Zároveň, prosím, aktualizujte svoj užívateľský účet, a ak máte záujem, prihláste sa na odber spravodajcu šitého na mieru vašej fáze tehotenstva alebo veku dieťaťa.

Ste tehotná?

Získajte informácie tvorené odborníkmi z odboru gynekológie a pôrodníctva o vývoji plodu, tehotenských zmenách, jedinečné ilustrácie, ako vyzerá bábätko v danom týždni tehotenstva, a tip redakcie, ako zapojiť otecka.

Ste matka?

Získajte informácie, ktoré vás zaujímajú, v súvislosti s vekom vášho dieťaťa alebo detí.

Pripravujete sa na materstvo?

Získajte informácie o novinkách z rubriky Chcem dieťa, ktoré zodpovie rad otázok na tému menštruácia, ovulácia a plodné dni, neplodnosť či umelé oplodnenie.

Zaregistrujte sa na Babyweb.sk a prihláste sa na odoberanie príslušného spravodajcu vo vašom užívateľskom účte.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“media_large“,“fid“:“27329″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“265″,“title“:““,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“480″}}]]

Čím sú spravodajcovia od Babyweb.sk iní?

 1. Obsahujú vysokoodborné, ale pritom pútavé informácie spísané poprednými lekármi a odborníkmi v spolupráci s našou redakciou.
 2. Sú plné osobných príbehov, tipov a trikov, ktoré sme pre vás sami vyskúšali.
 3. Aktuálne a pravdivé – aj starý obsah pre vás pravidelne revidujeme a články upravujeme.
 4. Zakladáme si na jazykovej správnosti všetkých našich textov.
 5. Zasielame iba informácie šité na mieru vášmu tehotenstvu či materstvu (samozrejme, len v prípade, že svoj užívateľský účet udržiavate aktuálny a nevydávate sa za niekoho iného).
 6. Sú pravidelné, zasielané každý týždeň ZADARMO priamo na váš e-mail.
 7. Potešia – sú pekné, prehľadné, stručné a usporiadané.

CHCEM SA REGISTROVAŤ NA BABYWEB.SK

Registrácia na Babyweb.sk vám NAVYŠE umožňuje:

 • vkladať komentáre pod články
 • zúčastňovať sa na súťažiach
 • založiť si svoj profil a diskutovať
 • založiť si svoj blog
 • založiť si svoju fotogalériu
10.4.2014 2:52

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist