Tipy na víkend s deťmi: 2. – 3. november

Jesenné prázdniny začali a my vám dnes prinášame zopár tipov na víkendový program. Nenechajte sa odradiť vrtkavým počasím. Tentokrát sme si pripravili inšpirácie “pod strechou”.

shutterstock_1037460382-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Bojnický svetlonos na zámku (01.-02.11., Bojnice)

Rozprávkový zámok si na začiatok mesiaca prichystal tajomnú večernú prehliadku. Za svetla vyrezávaných tekvíc si vypočujete zaujímavé príbehy. A možno po ceste stretnete aj čiernu a bielu pani. Tieto prehliadky začínajú o 18tej bez potreby sa vopred registrovať.

Novembrový Burzoblšák (02.11., Bratislava)

Spojte príjemné s užitočným. Komunitné podujatie, kde oblečenie, hračky, platne, knihy,… dostávajú druhú šancu. Nezabudli ani na deti. Pripravené sú tvorivé dielne, divadielko, či maľovanie na tvár.

Voľný vstup do múzeí a galérií (03.11., Slovensko)

Ako už býva dobrou tradíciou – prvá nedeľa v mesiaci patrí múzeám a galériám, ktoré patria pod Ministerstvo kultúry. Navštívte napríklad Múzeum dopravy (Bratislava), Múzeum bábkarských kultúr a hračiek (hrad Modrý Kameň), či Galériu Ľudovíta Fullu (Ružomberok).

Rozprávkový november na Starej radnici (november, Zvolen)

Nadšencom rozprávok odporúčame poznačiť si nedeľné divadelné predstavenia, ktoré sa budú konať vo Zvolene. Divadlo na hojdačke sa venuje hlavne autorským rozprávkam pre najmenších. Na každú nedeľu si pripravilo iné predstavenie – tešia sa na vás Žabí kráľ, Posledný dinosaurus, Tdpaslík ako aj Fedor s krajiny Mala.

 

Tipy pre vás pripravila Kristína Ciglanská a jej Malí výletníci. Ak sa vám tieto tipy páčili, môžete nás sledovať aj na facebooku alebo instagrame, kde na vás čakajú ďalšie inšpirácie, kam na výlet s deťmi.

3.11.2019 12:18| autor: Kristína Ciglanská
Viac o téme: pre detivylety

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist