Tipy na víkend s deťmi: 14. – 15. 12.

Už túto nedeľu rozsvietime na adventnom kalendári 3. sviečku. Čo môže byť krajšie, ako stráviť toto obdobie s najbližšími? Ak hľadáte nejaké inšpirácie na spoločný víkendový program, tak na pomoc prichádzajú Malí výletníci.

maminka_dite_ve_vanocnich_cepicich-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Festival dobrej nálady: KDE BOLO, TAM JE (14. 12., Pistoriho palác Bratislava)

Už samotný názov podujatia sľubuje príjemne strávený deň. Pistoriho palác otvára svoje brány a nachystali si zaujímavý program. Pripravené sú divadelné predstavenia pre deti, tvorivé dielne, detský lego kútik, čítanie z knihy, hračkársky swap, časopis Slniečko a workshop…

 

Detská noc literatúry: Cesta za svetlom (14. 12., Schaubmarov mlyn)

V Schaubmarovom mlyne sa budú diať veci! Bude sa tu hľadať svetlo. Ale nie hocijaké, ale vnútorné, ktoré nás poháňa vpred. Nájdete tu 5 stanovíšť, kde paralelne bude prebiehať čítanie príbehov + 1 bonusové a tak trochu strašidelné pre dospelákov. Usporiadatelia odporúčajú rezervovať si miesto vopred.

 

Vianočné rozprávky na Bojnickom dvore (15. 12., Bojnice)

Bojnický zámok je sám osebe rozprávkovým miestom. Keď ešte k nemu pridáte vianočnú rozprávku, tak o magické poobedie máte postarané. Divadelná spoločnosť si na nedeľné popoludnie pripravila predstavenie Luciin príbeh. Program sa začína o 14:00.

 

TOTO! sú Vianoce 2019 — Príbehy v bublinách (do 19. 12., TOTO je galéria — Bratislava)

Už ste počuli o čarovnom mieste TOTO je „galéria“? Nachádzajú sa tu ilustrácie z detských knižiek, tak ako ich poznáme ešte z vlastného detstva. Práve teraz, v čase Vianoc, si v galérii pripravili originálnu výstavu v duchu slovenskej komiksovej tvorby z obdobia 70. – 90. rokov. Výstava trvá len do 19. 12., tak ak pôjdete okolo, isto sa zastavte.

 

Tipy pre vás pripravila Kristína Ciglanská a jej Malí výletníci. Ak sa vám tieto tipy páčili, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo Instagrame, kde na vás čakajú ďalšie inšpirácie, kam na výlet s deťmi.

12.12.2019 9:08| autor: Kristína Ciglanská

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist