Vitaj, bábätko! NUK Welcome súprava s prvou výbavičkou pre bábätko kombinuje úžitok a krásu

V týždňoch a mesiacoch pred narodením bábätka sa budúci rodičia s veľkou láskou a očakávaním venujú príprave výbavičky – od detskej izbičky a kočíka cez oblečenie až po doplnky. Či však niečo nechýba, sa väčšinou zistí až po narodení. Vtedy môžu priatelia a príbuzní správnym darčekom veľmi potešiť – napríklad novým uvítacím balíčkom NUK, ktorý v krásnej malej taštičke. obsahuje sedem užitočných produktov pre každodennú starostlivosť o bábätko.

10.256.412_4008600237006_vybalene-1100x618.jpg Zdroj: NUK

Cumlík NUK Genius „My First NUK“ je pre bábätká vo veku 0 až 6 mesiacov a jeho tvar je vhodný pre správny vývoj čeľuste. Vďaka optimalizovanému náustku môžu mať rodičia dobrý pocit z toho, že bábätko upokoja spôsobom, ktorý je prirodzený a zároveň šetrný voči detským zúbkom. Uvítací balíček obsahuje aj praktické puzdro na cumlík NUK, vďaka ktorému cumlík uchováte hygienicky čistý doma aj na cestách.

Pre starostlivosť o citlivú pokožku hlavy bábätka už od narodenia je ideálna detská kefka NUK s nylonovými štetinami. Možno ju prať pri 60 °C, čo bez veľkých problémov zaručí hygienickú čistotu . Podobne ako o vlásky sa už od narodenia treba starať aj o ručičky a nožičky. Používanie detských nožníc na nechty NUK je jednoduché – jemne a presne strihajú, preto je ľahké starať sa o nechtíky aj najmenších bábätiek. Oblá špička a ochranný kryt pomáhajú zaistiť bezpečnosť.

Prvé zúbky sú dôležitým míľnikom vo vývoji bábätka. Bohužiaľ, pre bábätká toto obdobie nebýva veľmi príjemné. Spolu s láskyplnou starostlivosťou rodičov pomôžu uľaviť aj dve chladiace hryzačky NUK. Jeden krúžok jemne masíruje špičky zúbkov a druhý krúžok príjemne chladí citlivé ďasná. Neobsahuj žiadnu kvapalinu, iba sa na chvíľu vložia do mrazničky. Zároveň sa deti vďaka zaklapávaciemu systému môžu s hryzačkou hrať, chytať ju a objavovať.

Len čo sa prvé zúbky prerežú, je čas na nový rituál – denné čistenie zúbkov! S tromi produktmi, ktoré sú súčasťou Tréningovej súpravy na čistenie zúbkov NUK, si deti vo veku nad 6 mesiacov samy krok za krokom zvyknú na čistenie zúbkov. Masážna kefka NUK jemne masíruje ďasná aj podnebie. Tréningová kefka NUK mäkkými gumenými štetinkami odolnými proti odhryznutiu jemne čistí prvé zúbky. Protišmyková rukoväť dodá „nováčikom“ potrebnú istotu a bezpečnostný krúžok zabráni tomu, aby si dieťa strčilo kefku príliš hlboko do pusy.

Malá taštička, ktorá skvele vyzerá – s prvou výbavičkou pre bábätko NUK sú rodičia dobre pripravení na mnohé situácie. Aj napriek praktickosti to vyzerá nádherne – všetky produkty sú k dispozícii v moderných zladených farbách: bielej, svetlošedej a mentolovo zelenej. Malá taštička so vzorom hviezdičiek je ozaj všestranná a mnohí by povedali, že v prebaľovacej taške mamičky naozaj upúta pozornosť!

Viac informácií nájdete na stránkach www.nuk.com.

19.9.2019 12:41| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist