Nový odolný riad Lässig: A je prestreté…

Doma i na prechádzke prídu vhod tanieriky, misky, boxy a termosky Lässig.

titul-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Deti zvieratká milujú, preto sa tvorcovia dizajnu detských vecí radi nechávajú inšpirovať zástupcami živočíšnej ríše. Tentokrát si pre novú kolekciu misiek, tanierikov, fľašiek a desiatových boxov Lässig vypožičali okrem tradičnej zebry či koaly i neobvyklých kamarátov – činčilu a mývala, ktorých tak deti sprevádzajú doma u prestretého stola, ale i na prechádzkach. Pre novú kolekciu tanierikov, misiek a hrnčekov potom výrobca zvolil organický materiál melamín, ktorý na prvý pohľad vypadá ako porcelán, ale na rozdiel od neho je takmer nerozbitný. Produkty nemeckej značky Lässig k nám dováža spoločnosť Babypoint.

Melamínový riad Lässig sa dá len ťažko rozbiť

Nový melamínový riad Lässig vypadá na prvý pohľad ako z porcelánu. Výhodou tohoto zdravotne nezávadného materiálu organického pôvodu je vysoká odolnosť proti „hrubému zaobchádzaniu“. Melamínový riad sa dá len ťažko rozbiť, je ľahší a vhodný do umývačky (odoláva teplotám od -50 °C do + 70 °C). Odporúča sa pre materské i základné školy.

Tanierik Lässig Plate Melamine/Silicone About Friends

Činčila a mýval sa usadili na dne melamínového tanierika Lässig Plate Melamine/Silicone About Friends. Tanierik je na spodnej strane opatrený silikónom, aby deťom pri jedle necestoval po stole.

Tanierik Lässig Plate Section Melamine/Silicone About Friends

Detský melamínový tanierik vyrába Lässig aj vo variante taniera rozdeleného na 3 diely, aby sa rôzne časti obeda nemiešali. I tento tanierik je na spodnej strane opatrený silikónom zabraňujúcim šmýkaniu sa po stole.

Miska Lässig Bowl Melamine/Silicone About Friends

Na tekutejšiu formu stravy, trebárs polievku či kašu, je tak robená melamínová mištička Lässig. Aj v jej prípade platí, že dieťa zvieratko uvidí až na dne riadu, teda pokiaľ všetko zje. Samozrejmosťou je protišmykový silikón na spodnej strane misky.

Hrnček Lässig Sippy Cup Melamine/Silicone About Friends

Tréningový hrnček Lässig pre začiatočníkov je opatrený viečkom s náustkom, aby nehrozilo poliatie. Hrnček sa malým, ešte nie na toľko motoricky zdatným rúčkam, lepšie drží i vďaka dvom úchytom. Nehodám pomáha zabrániť aj silikónový protišmykový prúžok na vonkajšej strane dna.

Príbor Lässig Cutlery Stainless Steel Garden Explorer

Príjemná gumová rukoväť a nerezová oceľ odolná proti ohnutiu, taký môže byť prvý príbor Lässig, ktorý vezme vaše dieťa do ruky. Detská vidlička a lyžica sa príjemne drží a sú opatrené roztomilými motívmi, tentokrát slimáka a traktora.

Netradičné zvieratká strážia jedlo a pitie aj na desiatovom boxe a fľaške

Lässig Lunch Set About Friends s boxom a fľaškou

Netradičné zvieratká, jedno z rodu hlodavcov, druhé šelma z čeľadi psovitých, strážia jedlo a pitie na desiatovom, či lepšie povedané obedovom sete Lässig Lunch Set About Friends. Pevne uzatvárateľná krabička s vyobrazenou činčilou alebo mývalom na odklopnom viečku má dve poschodia – horná vyberateľná priehradka je delená pre umiestenie dvoch druhov potravín, trebárs ovocia a piškót, do spodnej priestrannej časti sa vojde napr. sendvič. Súčasťou setu je priehľadná plastová fľašla s integrovaným nepriepustným viečkom s ľahkým zatváraním, samozrejme z materiálu bez obsahu BPA.

Termoska Lässig Food Jar Big Adventure

Praktická termoska Lässig s objemom 480ml je neoceniteľným pomocníkom všetkých maminiek v každom ročnom období – udrží správnu teplotu vloženej desiaty, nech už teplú, alebo naopak studenú. Efekt sa zvýši, pokiaľ pred použitím do termosky nalejeme na cca 4 minúty horúcu, alebo studenú vodu, v závislosti na tom, čoho chceme dosiahnuť. Termoska je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej oceli, je nepriepustná a hodí sa ako na piknik do prírody, tak na cestu po meste.

Viac informácií nájdete na www.babypoint.cz, FacebookuInstagramu.

21.10.2020 1:43| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist