OWLET – výnimočné smart zariadenie pre novorodencov konečne u nás

Už niekoľko rokov slovenskí rodičia vedia, že existujú aj naozaj chytré opatrovateľky a pokročilé smart zariadenia pre novorodencov. Konečne teraz prišla chvíľa, kedy je možné legendárne americké výrobky Owlet kúpiť štandardne v slovenskej oficiálnej distribúcii. Owlet je zárukou kvality a spoľahlivo fungujúceho zariadenia a rýchle mobilné aplikácie. Tá prenáša informácie zo senzorov v chytrej ponožke Smart Sock 3 a kamery Owlet Cam v reálnom čase do vášho telefónu. A to kamkoľvek po svete, pokojne obom rodičov naraz.

owlet_1100x618_0000s_0002_pdp_duo_1-notextnoaward-2-1100x618.jpg Zdroj: Certus Mercantus

Chytrá ponožka Owlet Smart Sock 3 je dokonalý nástroj na zisťovanie hodnôt vášho bábätka v reálnom čase. Oproti iným prístrojom, ktoré monitorujú tepovú frekvenciu, a to len pri správnom ležaní dieťaťa na podložke so senzormi, má múdra ponožka Owlet mnoho výhod. Zásadný benefit senzorov v ponožke, oproti podložkovým je minimalizácia falošných alarmov. Každý, kto niekedy v noci vstal rozospatý k plačúcemu dieťaťu a chcel ho pochovať bez toho, aby si spomenul na podložku s alarmom, iste vie, že budiť susedov a rodinu nie je nič príjemné. To sa s ponožkou Owlet nikdy nestane.

Okrem zásadných informácií, ako je tepová frekvencia a saturácia krvi kyslíkom ponožka Owlet meria, ukladá a v aplikácii tvorí históriu spánkových trendov dieťaťa. Sami si tak overíte, kde sa mu spí dobre, v čom, či sa nebudí častejšie, než by malé dieťa malo. Moderné senzory zobrazujú cez mobilnú aplikáciu tepovú frekvenciu a saturáciu krvi. A vďaka umiestneniu v ponožke to zvládajú, aj keď si dieťa sadne alebo prevalí na bok. Jednoducho neustále nasadené ponožke.

Ponožka Owlet Smart Sock 3 je v ponuke s rôznym príslušenstvom, štýlové farebné ponožky aj niekoľko veľkostí. Vďaka tomu je možné ponožky využívať u detí až do 25 kg a vydržia vám výrazne dlhšie, než iné prístroje pre novorodencov.

Chytrá kamera Owlet Cam je luxusne spracovaný produkt. Je nasadená v magnetickom držiaku a je možné ju natáčať podľa individuálnych potrieb. Kamera vás cez aplikáciu v mobilnom telefóne upozorní na zvuk či pohyb dieťaťa. Aplikácia funguje aj v „pozadí“, čo ju odlišuje od opatrovateliek, ktoré urobia z vášho mobilu len prenosný monitor. S dieťaťom je možné komunikovať obojsmerne, počujú vás, aj vy jeho. A to kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Kamera umožňuje prenos obrazu v kvalite Full HD, má aj nočný režim na prenos obrazu v noci a širokouhlý objektív. Ten zaberie každú postieľku a vaše dieťa sa pred vami len tak neschová. Pre maximálnu istotu rodiča, že je všetko v poriadku, sníma kamera aj teplotu v miestnosti.

Owlet je overená a premyslená technológia, ktorá myslí na všetky situácie. Nie každý, a nie vždy má pri sebe mobilný telefón. A pre takéto situácie je tu dokovacia stanica Owlet. Tá funguje ako rýchla bezdrôtová nabíjačka senzorov v chytrej ponožke Owlet Smart Sock 3 a zároveň vďaka farebným diódam dokáže dať vedieť na prvý pohľad (cez deň aj v noci) ako sú na tom hodnoty snímané senzorom v ponožke Smart Sock 3. Ponožka Owlet dá signál zeleným svetlom v situácii, keď sú hodnoty v správnom (nastaviteľnom) rozmedzí, modrá svieti vtedy, keď nie je ponožka v dosahu siete, či sa vybila. Zaujímavá je žltá farba, ktorá označuje, že ponožka nie je správne nasadená. A samozrejme v prípade problému, sa rozbliká červená. Farebné signály sú sprevádzané zvukovými upozorneniami a vám tak nikdy nič neunikne..

Chytré produkty pre novorodencov Owlet prinášajú nové možnosti pre starostlivých rodičov, ktorým nestačí dieťa len vidieť, či sa spoliehať na nespoľahlivý alarm. Podľa výskumov je dokázané, že rodičia sú s Owlet vďaka pocitu bezpečia pokojnejší a lepšie sa im spi. A to sa prenáša aj na deti..

12.8.2022 4:05| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: dieťapohybrodičia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist