8. 12. 2016  |  Meniny: Marína

Štýl a trendy

Štýl je základnou esenciou života každej modernej ženy. Je všade okolo nás a podlieha súčasným trendom. To, čo je štýlové dnes , nemusí byť štýlové zajtra. O štýle hovoríme v súvislosti a obliekaním, líčením aj bývaním. Viac...

Čo nakupujú ľudia pred dovolenkou?

Chystáte sa autom do Chorvátska ako tisíce slovenských rodín? Alebo plánujete cestovať po Slovensku? V každom prípade vzniká otázka, ako zabaviť dieťa počas dlhých hodín v aute, keď musí nečinne sedieť. Odpoveďou môže byť nákup nejakej modernej... Celý článok »

Aj s bruškom môžete žiariť

Ani tehotným sa spoločenské akcie nevyhýbajú a nie je dôvod sa na nich nezúčastňovať. Dnes už ani tehotenstvo nemusí byť prekážkou, aby ste vyzerali krásne a zároveň sa cítili pohodlne. Prečítajte si, aké sú tohtoročné trendy, ktoré farby sa držia... Celý článok »

Ako vybrať slnečné okuliare

Módni návrhári sa každoročne predháňajú, s akými výstrelkami, novými tvarmi, farbami rámov a skiel prídu na trh. Viac ako dizajn je však dôležité, ako slnečné okuliare po celý rok ochránia váš zrak, predovšetkým v rizikových obdobiach a na... Celý článok »

Oblečenie na slávnostnú príležitosť

Čaká vás významná spoločenská udalosť, ktorá vyžaduje slávnostný odev? Zájdite do osvedčenej špecializovanej predajne alebo sa obráťte na šikovnú krajčírku. Šťastie môžete skúsiť aj v požičovni spoločenských odevov. Ponuka slávnostného oblečenia... Celý článok »

Ako zvýrazniť svoj pohľad

Jednou z najdôležitejších súčastí líčenia je líčenie očí. Svoj pohľad dokážete zvýrazniť predovšetkým pomocou farieb a liniek. Naučte sa, ako to docieliť. Celý článok »

Krst – odraz viery alebo gesto?

Krst je pre mnohých moderných rodičov takmer zabudnutým rituálom, ktorý nemá v dnešnom ateistickom svete veľké opodstatnenie. V niektorých rodinách, ktoré nemusia byť nijako výrazne kresťansky založené, sa však tento zvyk zachoval až do súčasnosti. Celý článok »

Oblečenie do práce

Väčšina žien môže až do piateho mesiaca tehotenstva nosiť bežné oblečenie zo svojho šatníka. Ak však povaha ich zamestnania vylučuje nosenie džínsových alebo menčestrových nohavíc a voľnejších tričiek, tieto mamičky musia skôr či neskôr vyhľadať... Celý článok »

Štýl a trendy

Mať svoj štýl je synonymom originality a neopakovateľnosti. Niekto sa so zmyslom a citom pre štýl narodí, iný sleduje lifestylové médiá, ktoré pravidelne prinášajú najnovšie trendy. To, čo sa stáva trendom dnes, už často v minulosti trendom bolo.... Celý článok »

Naposledy navštívené