Staré recepty na krásu

Na internetovej stránke Makeup.sk nájdete veľké množstvo populárnych značiek ako Ralph Lauren, Makeup Revolution, Holika Holika, Schwarzkopf a iné, ale dnes vašu pozornosť chceme zamerať na jedinečnú značku, ktorá nemá žiadne analógy v celom svete – Recepty babičky Agafie.

agafii-1-1100x618.jpg Zdroj: Agafii

Ľudia používajú dary prírody odpradávna, ale iba v skúsených a šikovných rukách sa tieto dary stávajú skutočným bohatstvom! Sibírska bylinkárka Agafia Jermakovová už v detstve vedela, aká tráva, aké choroby lieči.

Prepisovala recepty od svojej matky a babičky a takto sa prenášali tajomstva prírody z generácie na generáciu. Po vykonaní nevyhnutného výskumu, testovania a vyskúšania bola táto kozmetika vybraná ako najužitočnejší a najúčinnejší produkt. To je základ kozmetiky babičky Agafie.

Výhody receptov babičky Agafie

Všetky produkty babičky Agafii neobsahujú SLS, parabény, silikóny, minerálne oleje, syntetické vône, škodlivé petrochemické produkty. Prírodné suroviny pochádzajúce z ekologicky čistých oblastí Sibíri a oblasti Bajkal sú rastlinné a zbierajú sa na základe storočnej skúsenosti ľudového bylinkového lekárstva.

Všetky výrobky sú certifikované ICEA, tento certifikát potvrdzuje organické zloženie produktu. Ďalšou výhodou je to, že základné výrobky pre starostlivosť o telo sú cenovo dostupné. Každý produkt od tejto značky je doplnený ľudovými receptami a tiež receptami, ktoré posielajú zákazníci.

Rad značkových produktov dnes zahŕňa:

  • Šampóny na vlasy. Starajú sa o vaše vlasy bez toho, aby ich poškodzovali, a jemne čistia pokožku hlavy.
  • Masky na vlasy. Majú určitý cieľ: vyživujú, hydratujú, urýchľujú rast vlasov.
  • Balzamy na vlasy. Pôsobia ako doplnok k šampónom, pracujú spolu omnoho efektívnejšie.
    Nočné a denné krémy. Určené pre každý vek, vracajú tvári mladosť a sú vhodné pre akýkoľvek typ pleti. Sprchové výrobky. Nielen šetrne čistia, ale aj hydratujú a osviežujú pokožku.|
  • Mydlo. Je ideálne pre tých, ktorí sa chcú zbaviť zápalov na koži.
  • Zubná pasta. Všetky pasty sú na báze propolisu a majú organické zloženie, ktoré nepoškodzuje zubnú sklovinu, ale kvalitatívne čistí.

Tip!

Akýkoľvek šampón bude pracovať lepšie s maskou a balzamom. Ak chcete získať pozitívny výsledok z používania, musíte si kúpiť celú sériu prostriedkov.

21.1.2020 3:24| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist