24. 10. 2016  |  Meniny: Kvetoslava

Súťaž – Ukážte svoje bruško

Ako vám rastie tehotenské bruško? Podeľte sa s ostatnými, ako sa vám guľatí bruško s vaším bábätkom!
foto: istock.com

Ako sa na súťaži zúčastniť?

V termíne od 10. 12. 2009 do 11. 1. 2010 vkladajte fotografie tehotenského bruška - vrátane krátkeho komentára o brušku - na náš web do pripravenej fotogalérie.

Redakcia vyberie desať najzaujímavejších fotografií. Ich autorov čakajú milé a hodnotné darčeky od spoločnosti Bioderma.

Vyhlásenie výhercov sa uskutoční na webe vo štvrtok 14. 1. 2010.

Čo môžete vyhrať?

Každý z desiatich výhercov získa balíček s produktmi Bioderma:

ABCDerm Mama Spevňujúci krém - spevňujúci telový krém pre tvarovanie a formovanie postavy počas a po tehotenstve, pôsobí preventívne proti vzniku strií, redukuje prvé príznaky pomarančovej kože. Výsledkom je krásna, pevná a pružná pokožka bruška, poprsia, zadočka a stehien
a
ABCDerm micelárne obrúsky - jemne čistiace obrúsky navlhčené micelárnou H2O. Slúži k dokonalej a šetrnej hygiene aj citlivej pokožky, sú ideálnym spôsobom čistenia pokožky tváre a odličovania make-upu. Maminy si ich určite oblúbia aj na hygienu svojich detí

Ako fotografie vložiť na Baby-web.sk?

Vkladať fotografie môžu z bezpečnostných dôvodov len registrovaní užívatelia portálu Baby-web.sk. Registrovať sa môžete TU. Jeden registrovaný užívateľ môže vložiť len jednu fotografiu.

FOTOGALÉRIA

Podmienky súťaže:

Súhlas s uverejnením fotografie na Baby-web.sk, za ktorý sa považuje vloženie súboru do fotogalérie Baby-web.sk. K vloženým fotografiám musíte vlastniť autorské práva. Na rozoslanie výhry si Baby-web.sk stanovuje 60 dní.

Tešíme sa na vaše fotografie a želáme vám krásny koniec roku 2009.

Vaša redakcia Baby-web.sk

11. 1. 2010 | Lucie Součková

Naposledy navštívené