Ako som si užila svoj ​​prvý výlet s dieťatkom? 2. príbeh

Milí čitatelia, súťažili ste o najvtipnejší príbeh. Písali ste nám svoje príbehy, ako ste si užili svoj prvý výlet s dieťatkom. Ako ste to prežívali, ako to dopadlo a čo by ste poradili iným mamičkám.

Príbehy vybrala redakcia a postupne vám ich budeme predstavovať na našej hlavnej stránke.

Druhý príbeh od Martiny Kramárovej:

Rada by som sa podelila o svoj prvý „výlet“ s mojím Paťkom. Náš Paťko má už 3 rôčky a v období, keď som si kupovala kočík, bol prepych mať kočík aj so sedačkou na podvozku. Takže som aj ja ako mnoho iných mamičiek riešila problémy s ťažkou sedačkou+ 4 kilovým bábätkom.

Náš prvý výlet bol k našej pani doktorke, ktorá má ambulanciu na druhom poschodí a samozrejme bez výťahu. A tak som sa s vyplazeným jazykom dotackala až na druhé poschodie, kde som zistila, že pani doktorka neordinuje. Ordinovala lekárka v poliklinike, ku ktorej vedie chodník a je stále a stále do vrchu, takže moja túra sa ešte nekončila. A takto to bolo stále dookola.

Autosedačka a v druhej ruke taška plná tých dôležitých vecí, ktorých nie je nikdy dosť. Ale svaly, čo som si vtedy vypestovala, sa mi teraz pri 3-ročnom diablikovi určite zídu. 🙂

www.femibion.sk

Vyhlásenie súťaže tu.

Viac o súťaži tu

Vaša redakcia Baby-web.sk

Viac o téme: kočík

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist