Ako som si užila svoj prvý výlet s dieťatkom? 11. príbeh

Milí čitatelia, súťažili ste o najvtipnejší príbeh. Písali ste nám svoje príbehy, ako ste si užili svoj prvý výlet s dieťatkom. Ako ste to prežívali, ako to dopadlo a čo by ste poradili iným mamičkám.

Príbehy vybrala redakcia a postupne vám ich budeme predstavovať na našej hlavnej stránke.

11. príbeh od Zuzany Držkovej Serdahelyovej:

Náš druhý synček Alexko sa narodil minulý rok v novembri a už od narodenia bol veľmi dobré bábätko. Prvé 3 mesiace v podstate prespinkal, takže sme pokojne mohli chodiť autom aj na celodenné výlety. Už v tej dobe sme zaplatili letnú dovolenku pri mori.

Náš prvý veľký výlet nás čakal v júli, išli sme na našu prvú spoločnú dovolenku vo štvorici, vybrali sme si letecky Bulharsko.
Odlet sme mali na 6 ráno, takže o 3 nadránom sme zobudili deti a išlo sa. Náš najmenší, v tej dobe čerstvo 8-mesačný, nás prekvapil tým, aký bol úžasný, neplakal, síce ani nespinkal, ale všetko sledoval zvedavými očkami….

Zaspinkal na mne v nosiči asi 10minút pred nástupom do lietadla, aby ho vzápätí letuška zobudila, lebo predpisy sú predpisy a aj malé bábo musí byť pripútané o mamičku. Alexko sa prejavil ako malý-veľký cestovateľ, ktorý môže ísť aj na kraj sveta, ak s ním ide maminka ako zásobáreň mliečka:-)))

Bola a som na neho hrdá, rovnako aj na jeho staršieho bračeka, trojročného Lukáška. Väčšina detičiek v lietadle skoro celú cestu preplakala, naše deti krásne sedeli a ani nedýchali. No a pri spiatočnej ceste to nebolo iné, takže teraz už viem, že s našimi deťmi môžeme ísť kamkoľvek. Veľmi radi cestujú

www.femibion.sk

Vyhlásenie súťaže tu.

Viac o súťaži tu

Vaša redakcia Baby-web.sk

Viac o téme: deti

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist