Súťaž o produktové balíčky Warburtons

Predstavujeme vám niektoré produkty z celkovej ponuky výrobkov Warburtons, o ktoré môžete súťažiť:


Chlieb na hrianky Toastie Loaf (400g) je chutný biely chlieb ideálny na hrianky a na výborné sendviče. Z dôvodu štvorcového a hrubého rezu, kvality múky a odbornosti pečenia Warburtons je chlieb pevný, pripravený na natretie maslom, zároveň je tiež jemný a lahodný.

Čierny chlieb Soft Brown (800g) je najlepší tmavý chlieb. Jemný, chutný a na strednú hrúbku pokrájaný – dokonalý na sendviče. Je výborný aj na hrianky, ak sa podáva teplý a najemno natretý vašou obľúbenou nátierkou.


Celozrnný chlieb Warburtons (400g) obsahuje v tradičnom recepte 100 % celozrnnú múku. Celozrnný chlieb, pečený v otvorenej forme, je tenšie krájaný pre ľahké zahryznutie. Má vysoký obsah vlákniny, je preto zdravou voľbou!


Anglické muffiny Warburtons (4 kusy) sa dajú v strede ľahko rozdeliť a dostanete sa tak k jeho jemnému vnútru. Rýchlo a ľahko sa pripravuje a najlepšie chutí toastovaný s maslom alebo ako alternatíva k hrianke ako obedová pochúťka.


Ovocný bochník s pomarančom Warburtons (400g) je plný šťavnatých hrozienok a kúskov s príchuťou pomaranča. Má tiež nízky obsah tuku, je zdrojom vlákniny a neobsahuje žiaden pridaný cukor. Skvelý na raňajky, pochúťka na olovrant alebo jednoducho výborne chutí len tak, priamo z balíčka.


Anglické lievance Warburtons (6 kusov) sú nielen lahodné, ale majú aj nízky obsah tuku. Tieto lievance sú hrubšie ako ostatné! Skvelé ako teplá pochúťka kedykoľvek cez deň alebo jednoducho opečené a natreté maslom sú chutným a výdatným začiatkom dňa.

Pre viac informácií o novej rade produktov, ktoré sú dispozícii v obchodoch Tesco, ako aj chutné recepty na vyskúšanie, navštívte www.warburtons.sk.

Súťažná otázka TU.

Správnu odpoveď nájdete v tomto článku alebo na www.warburtons.sk

Tajomstvo chleba

Konzumovať výrobky bohaté na obilniny ako je chlieb (taktiež ryža, cestoviny, cereálie a ďalšie obilniny) sa odporúčajú denne, pretože obsahujú sacharidy dodávajúce energiu, vlákninu pre správne zažívanie, bielkoviny, rad vitamínov a minerálov.

Aký druh chleba je vhodný?

Vhodný druh chleba záleží od toho, kto ho bude konzumovať a s čím bude skombinovaný. Hlavnú rolu zohráva múka, pretože pečivo a chlieb sa líši podľa druhu použitej múky. V súčasnej dobe vieme, že biely chlieb je ideálny pre batoľatá a predškolákov, ktorí nedokážu stráviť vlákninu, ako staršie deti či dospelí. Naopak pre väčšinu z nás je celozrnný chlieb to, čo potrebujeme pre každodenné použitie. Vďaka obsahu vlákniny celozrnné výrobky lepšie zasýtia. Ich výhodou je tiež ich nižší glykemický index. Znamená to, že po ich konzumácii hladina cukru v krvi nevystúpi tak vysoko ako po bielych výrobkoch, čo je výhodné pre látkovú premenu.

Nutričná hodnota a výživa chleba pod drobnohľadom

Dlhodobé návyky na pravidelné a nutrične vyvážená stravovanie sú skloňované vo všetkých lifestylových magazínoch a žiadne diéty nenahradia toto zlaté pravidlo. Len vďaka správnemu životnému štýlu nebudete priberať a budete v kondícii. Preto je dôležité sledovať a kontrolovať nutričné hodnoty kupovaných výrobkov. Chleby Warburtons majú určené nutričné hodnoty pre jeden krajec chleba, takže si krajce chleba nemusíte vážiť a viete koľko kalórii ste prijali! (pozri obrázok)

Súťaž prebieha od 13.8. – 26.8.2012.

Odmeníme 6 súťažiacich, ktorí správne odpovedia, získajú produkty Waburtons.

10.8.2012 4:05| autor: Komerčná prezentácia
Viac o téme: detireceptyvýživa

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist