Ako som si užila svoj prvý výlet s dieťatkom? 15. príbeh

Milí čitatelia, súťažili ste o najvtipnejší príbeh. Písali ste nám svoje príbehy, ako ste si užili svoj prvý výlet s dieťatkom. Ako ste to prežívali, ako to dopadlo a čo by ste poradili iným mamičkám.

Príbehy vybrala redakcia a postupne vám ich budeme predstavovať na našej hlavnej stránke.

15. príbeh od Libuše Vartovníkovej:

Prvý výlet s Kubkom bol toto leto do Štúrova. Bol to ešte len začiatok leta a tomu zodpovedalo aj počasie. Nie priveľmi horúco, pre deti ideálne. Okrem bazénov a ihriska (v obľúbenosti viedla jednoznačne hojdačka) sme sa rozhodli urobiť si aj výlet vláčikom. Podľa predpovede malo byť najmenej slniečka v piatok, tak sme si v predpredaji kúpili lístky niekoľko dní vopred. Keď sme však v piatok ráno vstali, nielen že bolo zamračené, dokonca sa schyľovalo k búrke a bola aj riadna zima. No, keď sme už ale mali lístky zaplatené, poriadne sme sa obliekli a šli.

Na zastávke nikde nikto, vláčik nakoniec prišiel, ale okrem nás nik iný. Keďže sme však už lístky mali kúpené, tak nás asi nemohli odmietnuť – viezli sme sa sami. Cestou späť dokonca začalo pršať, ľudia nám po ceste mávali spod dáždnikov, niektorí nás dokonca fotografovali. Po ceste do ubytovne sa nám navyše rozpadla bugina, malo to však tú výhodu, že keďže som Kubka privliekla na izbu na rukách, rozhodne nebola šanca, aby som od zimy prechladla – fučala som ešte ďalšiu pol hodinu 🙂

www.femibion.sk

Vyhlásenie súťaže tu.

Viac o súťaži tu

Vaša redakcia Baby-web.sk

Viac o téme: detipre deti

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist