Ako som si užila svoj ​​prvý výlet s dieťatkom? 5. príbeh

Milí čitatelia, súťažili ste o najvtipnejší príbeh. Písali ste nám svoje príbehy, ako ste si užili svoj prvý výlet s dieťatkom. Ako ste to prežívali, ako to dopadlo a čo by ste poradili iným mamičkám.

Príbehy vybrala redakcia a postupne vám ich budeme predstavovať na našej hlavnej stránke.

Piaty príbeh od Petry Kotesovej:

Bolo to ked mal synček asi 4 roky,rozhodli sme sa zo sestrou že pojdeme na Červený kameň. Najskor sme si pozreli na internete kedy nám pojde autobus.No ked sme prišli na zastavku tak sme zistili že nejde teraz ako mal ist ale až za 2 hodiny.Zavolala som manželovi a on prišiel pre nas a nakoniec sme teda išli autom.Počasie bolo pekne,poprechádzali sme sa,a ked sme sa už pomali chystali domov začalo riadne pršat.

V polovici cesty sa tak rozpršalo že sme ani nacestu nevideli a kedže mame stropne okno na aute začalo nam pršat aj do auta.Rozhodli sme sa teda zastavit u babky a počkať kým prestane pršať. Boli sme všetci premočení, lebo až tak veľmi nám šľahalo do auta.
Nakoniec sme štatstne prišli domov:)

www.femibion.sk

Vyhlásenie súťaže tu.

Viac o súťaži tu

Vaša redakcia Baby-web.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist