Ako som si užila svoj ​​prvý výlet s dieťatkom? 4. príbeh

Milí čitatelia, súťažili ste o najvtipnejší príbeh. Písali ste nám svoje príbehy, ako ste si užili svoj prvý výlet s dieťatkom. Ako ste to prežívali, ako to dopadlo a čo by ste poradili iným mamičkám.

Príbehy vybrala redakcia a postupne vám ich budeme predstavovať na našej hlavnej stránke.

Štvrtý príbeh od Maríny Putorákovej:

Na svoj prvý výlet s malým synčekom v kočíku do neďalekého lesa od môjho bydliska snáď nikdy nezabudnem. Bol krásny letný deň, obula som si pohodlné tzv. žabky a hajde sa po lesnej cestičke. Cestou tam bolo všetko v poriadku, cestou naspäť sa mi však roztrhla jedna sandála a tak som bola nútená ísť len v jednej topánke. Myslela som si, že to snáď nejako zvládnem a možno si nikto nič nevšimne, keď v tom, sa ku mne pripojila túlava svorka troch psíkov.

Našťastie sa psov vôbec nebojím, ale vyzerala som asi dosť zvláštne len v jednej topánke, so zaprášenou a špinavou druhou nohou a pobehujúcimi tromi psami okolo kočíka, ktorí sa absolútne nedali odohnať. Hanba – nehanba, domov som sa dostať musela a susedia z dediny, ktorí ma videli, mali aspoň srandu:)

www.femibion.sk

Vyhlásenie súťaže tu.

Viac o súťaži tu

Vaša redakcia Baby-web.sk

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist