Hrajte v zimnej súťaži o balíčky kozmetiky Nivea Baby!

Vyhrajte jeden z troch balíčkov Nivea Baby v hodnote 13 €!

Výhra obsah balíčku:

  • 1x Ochranný krém proti chladu a vetru
  • 1x Šampón a pena do kúpeľa 2 v 1
  • 1x Ošetrujúci olej
  • 1x Čistiace obrúsky Soft&Cream NIVEA Baby

Súťaž prebieha od 4. 11. do 17. 11. 2013

Doprajte svojmu dieťatku v chladných dňoch príjemný kúpeľ

Tiež zbožňujete ten pocit, keď sa po pochmúrnom jesennom dni môžete ponoriť do vane plnej príjemne teplej vody? A čo ešte potom po mrazivých zimných dňoch? Verte, že nie ste sami, kto si taký kúpeľ užíva. Bábätká zbožňujú kúpanie a vodu vôbec. Páči sa im prskať, kopať, špliechať a nemať na sebe žiadne oblečenie. Príjemne teplé prostredie im tiež pripomína pocity bezpečia, ktoré mali v maternici. Kúpanie je pre ne proste zážitkom plným radosti a potešenia.

Majte na pamäti, že voda vo vaničke by nemala byť teplejšia než 37 °C. Ak sa Vaše dieťatko kúpe rado a často, používajte kvalitní ošetrujúce prísady do kúpeľa, ako je Šampón a pena do kúpeľa 2 v 1 NIVEA BABY, s upokojujúcim harmančekom, ktorý šetrne umyje citlivú detskú pokožku i jemné vlásky.

Než so svojím drobčekom vyrazíte na zimnú prechádzku, nezabudnite na náležitú ochranu jeho citlivej pokožky pred mrazivým počasím. Ochranný krém proti chladu a vetru NIVEA BABY je špeciálny krém bez obsahu vody, ktorá by potom mohla na tváričke Vášho bábätka zmrznúť. Vďaka tomu spoľahlivo chráni citlivú detskú pokožku pred zimou a mrazom. Zloženie s nechtíkom lekárskym vytvára na pokožke ochranný film bez toho, aby obmedzovalo jej prirodzené funkcie. Pantenol pomáha predchádzať podráždeniu a začervenaniu.

Myslite aj na seba a po náročnom dni sa odmeňte vyhriatou vaňou plnou voňavej peny, akú Vám vytvorí nová Pena do kúpeľa NIVEA Goodbye Stress.

Súťažná otázka TU.

31.10.2013 4:51| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist