Ja by som sa chcela opýtať na tabletky duphaston. Doktorka

Ja by som sa chcela opýtať na tabletky duphaston. Doktorka mi predpísala duphaston na nepravidelný cyklus 2×1 tabletku -10 dní. Môj probém je – na 7. deň brania tabletky som dostala hnedý výtok – špinenie a slabé krvácanie. Chcem sa opýtať, či je to normálne, či mám pokračovať v
užívaní tabletky, alebo mám prestať brať tabletky duphaston. Nemôže to byť tým, že mám na maternici myóm?

Odpoveď

Pokiaľ budete pri užívaní Duphastonu iba špiniť, pokračujte v jeho užívaní. Pri silnej menštruácii ho treba vysadiť. Myóm maternice môže podmieňovať nepravidelné špinenie alebo problémy s menštruáciou.

14.2.2009 1:52

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

Na tomto webe spracovávame cookies potrebné pre jeho fungovanie a analytiku, v prípade súhlasu tiež cookies na účely cielenie reklamy a personalizáciou reklám. K tomu využijeme partnerov pre sociálne médiá, inzerciu a analýzu. Viac informácií o nastavení cookies nájdete tu.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist