Revolúcia v cestovaní s bábätkami. Nuna predstavuje prvú autosedačku so zabudovanými ISOFIX konektormi

Cestovanie s bábätkom. Svojbytná kategória výletov, ciest do práce, na nákupy, na návštevy… Od jazdy autom s najmenšími cestovateľmi chce každý rodič predovšetkým bezpečie a maximálny komfort. Vkladanie autosedačiek a vajíčok do ISOFIXovej základne v aute je v dnešnej dobe pri cestovaní s deťmi štandard.

pipa-urbn-image-00-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Prémiová holandská značka Nuna teraz prichádza s úplnou novinkou – autosedačkou PIPA urbn, ktorá má v sebe už úchyty ISOFIX zabudované. Od teraz môžete zabudnúť na náročné prekladanie základne medzi vozidlami sem a tam. Nuna vie, ako má vypadať cestovanie s malými deťmi a revolučná novinka je predzvesťou blízkej budúcnosti pre svetový trh s výrobkami pre deti. Na český trh dodáva autosedačku firma Babypoint.

Autosedačka Nuna PIPA urbn je určená najmenším bábätkám od narodenia do 13 kg. I cez zabudované výklopné ISOFIXové konektory váži necelých 3,3 kg, takže sa s ňou bude každej maminke veľmi jednoducho manipulovať. Pokiaľ cestujete automobilom či lietadlom bez ISOFIXu, môžete sedačku pripútať aj “po starom” bezpečnostnými pásmi. Rovnako tak veľmi jednoducho a obratom ju jednou rukou vyberiete z auta či z konštrukcie kočíka (sedačka je kompatibilná so všetkými kočíkmi Nuna). Ruka v ruke s úžasnou univerzálnosťou autosedačky idú bezpečnostné štandardy, ktoré PIPA urbn prevyšuje. Je vyplnená patentovanou pamäťovou penou Aeroflex, ktorá je ľahučká a zároveň odolná. Bábätko chráni tým, že v prípade zrážky pohltí a odkloní energiu nárazu mimo jeho tela. Hlavička dieťaťa je navyše chránená ďalšou patentovanou pamäťovou penou Tailor tech, ktorá zároveň poskytuje pohodlnú oporu.

Prémiová značka Nuna používa u všetkých svojich produktov najlepšie možné materiály, zakladá si na atraktívnom dizajne a okázalých detailoch. Nová autosedačka Nuna PIPA urbn disponuje napríklad clonou Dream Drape, ktorú na sedačku umiestnite pomocou magnetov, a bábätko môže pri jazde autom spokojne odpočívať. Časti poťahov sú vyrobené z prírodných materiálov, ako sú vlna Merino alebo jemné a mäkké lyoceľové vlákna Tencel. Jemné látky z týchto materiálov sú príjemné pre pokožku dieťaťa, priedušné a samy  regulujú teplotu a vlhkosť.

Prémiová holandská značka Nuna vytvára špičkové produkty z najlepších možných materiálov a navyše v praktickom atraktívnom dizajne. Doterajšie pôsobenie značky prinieslo jej výrobkom viac ako 300 ocenení naprieč kategóriami. Ak si chcete užiť rodičovstvo s fantastickými výrobkami, ktoré používajú svetovo známe osobnosti, je pre vás Nuna najlepšia voľba. Ďalšie informácie o produktoch Nuna nájdete na nunababy.com, Facebooku či Instagrame.

4.5.2023 3:27| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist