BeSafe prichádza s revolučným systémom Beyond pre malých cestovateľov. Najbezpečnejšie vajíčko, otočná báza i sedačka do 6 rokov vám ušetrí čas i starosti

Len jedna značka s detskými produktami má svoju filozofiu v názve. Bezpečnosť na prvom mieste, vždy a za každých okolností, je výhradou nórskej rodinnej firmy BeSafe. Špecializuje sa predovšetkým na výrobu špičkových autosedačiek pre deti a vždy je o krok vpredu oproti trendom a súčasným bezpečnostným normám. V tomto roku predstavuje BeSafe ďalšiu revolučnú novinku: systém Beyond. Zahrňuje otočnú bázu do auta, vajíčko pre najmenších pasažierov a pokračujúcu sedačku pre deti až do 6 rokov.

beyond-image-01-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Produkty sú unikátne ako celok, a vďaka niekoľkým originálnym vlastnostiam tiež sami o sebe. Navyše majú dlhodobú životnosť a využijete ju i pre súrodenca. Na český trh dodáva produkty BeSafe firma Babypoint.

Vybrať autosedačku pre najmenšieho, možno dosiaľ nenarodeného, člena rodiny nie je nič jednoduché. Pokiaľ je vašim hlavným kritériom bezpečie a ochrana dieťaťa, s BeSafe nikdy nešliapnete vedľa. Nový systém Beyond využijete pre svoje  dieťa od narodenia do 6 rokov a môžete sa na ňu stopercentne spoľahnúť. BeSafe Beyond bázu umiestnite do každého automobilu s ISOfixovými konektormi, ide o stopercentne bezpečné umiestnenie, ktoré drží autosedačku v stabilnej pozícii. Vďaka rotačnej funkcii je nesmierne praktická, môžete ju ľubovoľne nastaviť a následne jednoducho manipulovať s najmenším cestovateľom. Nie je  nad to natočiť si pri nastupovaní i vystupovaní autosedačku smerom ku dverám auta a netrápiť sa s urputným manévrovaním. Vďaka nízkej váhe a kompatibilite preložíte bázu jednoducho z jedného auta do druhého. Báza disponuje tiež podlahovou vzperou a vodováhou, ktoré umožňujú nainštalovať sedačku v správnom uhle nezávisle na sklone sedadla automobilu. Sedačku z nej vyberiete jediným kliknutím.

Na rotačnú bázu jednoducho nasadíte polohovacie vajíčko BeSafe Beyond Go, ktoré využijete pre bábätko od novorodenca do zhruba 18 mesiacov (váhy 13 kg a výšky 87 cm). Vajíčko má jedinečnú bezpečnostnú funkciu Active Lay Flat, vďaka ktorej sa pri nehode automaticky presunie do vzpriamenej pozície. Veľmi jednoducho sa s ním manipuluje, jednoducho ho nasadíte na konštrukciu kočíka a lôžko vajíčka pohodlne prispôsobíte na mieru vášmu bábätku. Najnovšia detská autosedačka je navrhnutá pre bezpečnosť, ale tiež flexibilitu a pohodlie. Bábätko sa v nej pohodlne vyspí, v prípade nehody sa ale sedačka automaticky nastaví späť do sediacej pozície. Ďalšia inovatívna funkcia umožňuje ovládanie rukoväti a slnečnej striešky jednou rukou. Rukoväť súčasne funguje ako poistka pri kolízii, pretože chráni dieťa pred nárazom do interiéru auta. Samozrejmosťou sú zavedené bezpečnostné prvky, ako je pamäťová pena v oblasti hlavy, vložky a výplne pre podporu najmenších detí či dodatočná ochrana proti bočnému nárazu.

Pokračujúca sedačka BeSafe Beyond 360 pre batoľatá a deti je prvá autosedačka na otočnej základni schválená pre použitie až do veku 6 rokov (125 cm a 22 kg). Je kompaktná, rastúca a pre dieťa veľmi pohodlná. Autosedačku veľmi jednoducho uchytíte na bázu Beyond, a to ako v proti smere, tak i v smere jazdy. Protismerné cestovanie je vždy bezpečnejšie, navyše protismerný model sedačky BeSafe Beyond prešiel tým najťažším crash testom na svete: PLUS Testom. Po umiestnení sedačky na otočnú bázu ju môžete pohodlne ovládať jednou rukou, a to podľa preferencií a pohodlia dieťaťa. Sedačka je skvele prispôsobená i na dlhšie cesty, malému pasažierovi umožňuje polohovanie vrátane nastaviteľného priestoru na nohy. Rovnako ako ostatné časti Beyond systému je i sama sedačka Beyond 360 nadmieru bezpečná. Disponuje prídavnou ochranu pre prípad nárazu z boku a má vylepšenú opierku hlavy čo sa týka materiálov i tvaru. Optimálne absorbuje sily akéhokoľvek nárazu. Unikátna technológia rieši tiež problém príliš strmých sedadiel moderných automobilov. Inovatívna konštrukcia základne zaisťuje správnu pozíciu a sklon autosedačky bez ohľadu na model auta a jeho typu sedadiel. Indikátorom správnej pozície je vodováha základne – zelená farba značí správnosť a bezpečnosť.

Koncept BeSafe Beyond je vyrobený tak, aby bol použiteľný čo najdlhšie. Konštrukcia z odolných materiálov umožňuje jednoduchú údržbu a predlžujú životnosť všetkých produktov Beyond až na 15 rokov. Koncept Beyond je udržateľný systém, využijete ho pre jedno dieťa od narodenia do 6 rokov, bez nutnosti dokupovania ďalších súčiastok. A keď sa narodí ďalší súrodenec, bez problémov využijete celý systém i pre neho. Vďaka jednej základni je znížené množstvo materiálu použitého pri výrobe, jednoduchý dizajn ľahkého modulárneho konceptu navyše dokonale vyhovuje rodinám, ktoré chcú používať svoju autosedačku vo viacerých automobiloch.

O BeSafe

Nórska spoločnosť BeSafe má mnohoročnú tradíciu, bola založená v roku 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 sa špecializuje na výskum a vývoj bezpečnostných prvkov v automobiloch pre ešte nenarodené deti, batoľatá aj staršie deti. Bezpečnosť detí pri cestovaní je pre firmu jasná priorita. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti v kombinácii s inováciami zohrali významnú úlohu v rozvoji spoločnosti, a tiež viedli k mnohým oceneniam, ktoré autosedačky BeSafe získali nielen v crash testoch. Pre viac informácií navštívte oficiálne stránky besafe.com, Facebook či Instagram.

 

17.6.2024 10:36| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist