Modely X-Pulse a X-Cite nemajú zbytočné deko navyše

Aj pri výbere kočíka nie je nad dobrú referenciu a tradičná značka X-lander, ktorú dováža spoločnosť Babypoint, sa môže pochváliť trebárs získaním hneď troch ocenení Česká mama pre najobľúbenejší kočík v Českej republike.

Renomé značky X-lander sa opiera o úspechy jednotlivých modelov, ktoré sa viditeľne presadzujú, napr. športový kočík X-Pulse získal Consumer award 2015 na najvýznamnejšom svetovom veľtrhu detských produktov v Kolíne nad Rýnom. Kočíky X-lander sú však „vidieť“ nie len vďaka modernému dizajnu, ale predovšetkým zásluhou LED osvetlenia, ktorým sú už štandardne vybavené, ako trebárs mestský kočík X-lander X-Cite.

Obidva kočíky X-lander X-Pulse a X-Cite spája ľahká a odolná konštrukcia, ktorá nepridáva ani deko navyše, čo by sa prejavilo, keď potrebujete kočík vyniesť trebárs po schodoch. Športový štvorkolesový X-lander X-Pulse váži 12,2 kg a štvorkolesový mestský model X-lander X-Cite dokonca len 10,8 kg, čo ho radí medzi najľahšie a najkompaktnejšie kombinované kočíky. Obidva sú skladné, ich konštrukciu i s nasadenou športovou nadstavbou zložíte behom pár sekúnd na veľkosť, ktorá sa vojde do každého batožinového priestoru a v byte neprekáža. Kočíky X-lander X-Pulse a X-Cite sa ľahko ovládajú vďaka predným otočným kolesám s aretáciou, športový X-Pulse má zadné kolesá nafukovacie, inak sú penové.

Nie vždy to maminka z kávy s kamarátkou môže stihnúť domov včas, preto sú obidva modely vybavené už spomínanými LED svetlami s dvoma režimami svietenia (svetlo/blikanie). Bezpečnosť, resp. viditeľnosť za prítmia či tmy zvyšujú i reflexné prvky na košíku a látkových častiach. Na vyšších rodičov je myslené výškovo nastaviteľnou teleskopickou rúčkou s madlom s povrchovou úpravou z eko-kože, s úchytmi pre tašku a držiak nápojov. Športová nadstavba je u oboch kočíkov otočná do smeru i protismeru jazdy, veľká strieška poskytuje možnosť rozšírenia po odopnutí zipsu a má i uzatvárateľnú ventiláciu. Sieťka proti hmyzu je integrovaná a súčasťou oboch kočíkov je i praktický zateplený nánožník vo farbe kočíka.

O komfort dieťaťa sa stará priestranné sedenie s dvojitou výplňou, vložka z bavlneného froté X-pad, päťbodové pásy s výstuhou a u modelu X-Pulse samostatné polohovanie chrbtovej i nožnej opierky. I mestský model X-Cite umožňuje obojsmerné sedenie, len sklon má kolískové nastavenie. Navyše ku kočíku X-Cite sa dá dokúpiť vložka X-Rest, takže športovú nadstavbu je potom možné použiť aj pre novorodenca.

Na konštrukciu obidvoch modelov X-Pulse aj X-Cite sa dá pomocou adaptérov pripevniť  hlboká vanička X-Pram/X-pram light alebo autosedačka iZi Go.

Viac informácií na www.x-lander.cz.

27.5.2019 3:54| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist