Hľadáte najbezpečnejší kočík pre svoje bábätko? Škandinávska firma Emmaljunga dbá na komfort a bezpečie už takmer sto rokov

Čakáte v tomto roku príchod nového potomka? Gratulujeme! Čakajú vás krásne chvíle a veľká životná zmena. Určite sa na ňu chcete čo najlepšie pripraviť a zaobstarať vášmu bábätku tú najlepšiu výbavičku. Takú, aby vyhovovala predovšetkým jemu, ale tiež vám. Máte šťastie, pretože v dnešnej dobe je trh s detskými produktami rozmanitý a je z čoho vyberať

emmaljunga_image-01-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Stálicou vo výrobe produktov pre deti sú krajiny severnej Európy, ktorých značky majú dlhoročnú tradíciu a vyznačujú sa nekompromisnými nárokmi na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa. Pri výbere kočíka nešliapnete vedľa u švédskej značky Emmaljunga. Na český trh ich dodáva spoločnosť Babypoint s.r.o.

Vedľa bezpečnosti tiež kvalita a udržateľnosť. Švédska rodinná značka s tradíciou, ktorá siaha až do roku 1925, vie, čo je pre rodičov a ich deti najdôležitejšie. Pretože svoje produkty vyrábajú takmer sto rokov, prihliadajú na životné prostredie a pri výrobe dbajú na zdravé a udržateľné spôsoby. Snažia sa, aby ich kočíky boli „SKUTOČNE ZELENÉ“. Kočíky sú navrhnuté tak, aby mali dlhú životnosť a dali sa jednoducho recyklovať. Pri ich výrobe je kladený dôraz na maximálne zníženie spotreby energií, vody, emisií, nákladov na dopravu a CO2. Pri kúpe kočíka Emmaljunga môžete byť kľudní, pretože ste si určite vybrali taký produkt, ktorý bol vyrobený za najlepších podmienok a minimálne polovica materiálu v ňom je recyklovateľná. Pár príkladov za všetky: Emmaljunga odmietla vyrábať svoje produkty v Ázii, vo svojich fabrikách šetrí produkciu oxidu uhličitého do životného prostredia, využíva obnoviteľné zdroje energie a snahou firmy je čo najväčšia energetická sebestačnosť. V posledných rokoch šetrí energiu mimo iného prostredníctvom solárnych panelov, ktoré umiestila na svoj hlavný závod vo Švédsku, využíva rovnako hydroelektráreň. Všetka voda z výroby je opätovne čistená a vracia sa v 100 % späť do obehu. Emmaljunga na výrobu kočíkov využíva nízkouhlíkový hliník, ktorý má CO2 stopu ¼ oproti bežnému hliníku.

Perfektné spracovanie, úžasné materiály a ručná výroba zaručujú neuveriteľne vysokú kvalitu výrobkov. Kvalitné a remeselné spracovanie nie je ale záležitosť modernej doby a aktuálneho smeru švédskej firmy. Na precíznu výrobu dbá Emmaljunga od samých začiatkov v roku 1925, kedy svoje prvé kočíky vytvorila v starej drevenej budove. Prechod od dielni k priemyslu v 40. rokoch 20. storočia v zakorenených presvedčeniach švédskej rodinnej firmy, ktorú teraz vedie tretia generácia majiteľov jednej rodiny, nič nezmenil – snáď len výrazné navýšenie objemu výroby a postupný rozmach kočíkov Emmaljunga do celej Európy.

Čo sa týka konkrétnych produktov, vybrať si môžete napríklad kočík z kolekcie Classic. Tieto kočíky sú predávané v kompletných setoch – s konštrukciou, hlbokou vaničkou pre najmenšie bábätká a športovou nadstavbou pre sediace deti. Kočík Classic je všestranný a vďaka nastaviteľnému odpruženiu a tiež ohromným kolesám ho využijete ako do mesta, tak na vychádzky či túry do členitejšieho terénu. Pretože je bezpečnosť dieťaťa u výrobcov Emmaljungy na prvom mieste, vedzte, že svoje dieťa budete voziť v jednom z najbezpečnejších a najpohodlnejších kočíkov na trhu. Jeho výroba prebehla s vysokým ohľadom na životné prostredie a udržateľnosť.

A pozor – pokiaľ vás čaká životná radosť dvojnásobná, teda ste v očakávaní dvojičiek, i na vás švédski výrobcovia mysleli. V kolekcii Classic ponúka Emmaljunga rovnako kočík pre dvojičky. Rovnako ako kočík pre jedno bábätko je i verzia “twin” dokonale všestranná a vhodná do všetkých terénov. Tiež v tejto verzii je súčasťou setu konštrukcia, dve hlboké vaničky pre ležiace bábätko a dve športové nadstavby pre sediace detičky.

V kolekcii Select si z ponuky Emmaljungy môžete vybrať samostatne konštrukciu kočíka, športovú nadstavbu a vaničku. Oproti kolekcii Classic ponúka konštrukcia kočíka Select sofistikovanejšie odpruženie kopírujúce terén, pevnejšie uchytenie vaničky a športového sedenia, jednoduchšie skladanie kočíka jednou rukou, koženkovú rukoväť, moskytiéru a niekoľko luxusnejších detailov. Rovnako ako v ostatných produktoch je ale 100% zaručené bezpečie dieťaťa, pohodlie a ekologická výroba so zárukou päťdesiatpercentnej recyklovateľnosti kočíka.
Viac informácií nájdete na webových stránkach, Facebooku, Instagrame.

 

 

 

12.5.2022 11:37| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist