Beh či jazda na in-linoch nie sú s bábätkom tabu. Užite si aktívne rodičovstvo so športovými kočíkmi TFK

Stali ste sa rodičmi, užívate si bábätko a obávate sa, že so všetkými radosťami, ktoré nová životná situácia prináša, sa budete musieť zároveň vzdať svojich obľúbených športových aktivít? Máme pre vás skvelú správu. Športové kočíky na turistiku, beh i ďalšie outdoorové činnosti sú na vzostupe a na vás je len správny výber, vďaka ktorému vám pri športe bude najmladší člen rodiny parťákom, nie príťažou.

sport-image-02-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Odporúčame zoznámiť sa so športovými kočíkmi nemeckej značky TFK. Na český trh ich dodáva firma Babypoint.

Hlavné motto nemeckého výrobcu znie “život začína vonku”. Pokiaľ si chcete ísť zabehať či vyjsť na in-linoch a zároveň vyvetrať vaše dieťatko, odporúčame vám vybrať si kočík TFK Sport. Je určený deťom od 6 mesiacov, ale keď k nemu dokúpite i hlbokú vaničku, môžete vyrážať na prechádzky už s najmenším bábätkom. Kočík spĺňa požiadavky ideálneho tréningového partnera pre všetkých bežcov, inline korčuliarov, triatlonistov, ale i rekreačných športovcov. Schválený je do rýchlosti až 20 km/hod.

TFK Sport má tri kolesá, ale pre väčší komfort a obratnosť v mestskom prostredí k nemu môžete dokúpiť ešte štvrté, predné, otočné dvojité koleso. Jednoduchý a pohodlný pohyb vám zaručí tiež niekoľko výšok riadidiel, ktoré si môžete sami jednoducho nastaviť, či kotúčové brzdy s jednoduchým ovládaním na rukoväti. Samozrejmosťou športového kočíka je odpruženie. Pre pohodlie dieťaťa počítajte s priestranným sedením s nosnosťou 34 kg, veľkou strieškou, nastaviteľnou nožnou a chrbtovou opierkou i UV sieťkou. Bezpečnosť zaisťujú päťbodové pásy.

Kočík TFK Sport si zaobstaráte v šedej farbe, po novom tiež so špeciálnym reflexným poťahom, vďaka ktorému môžete vyrážať na svoje obľúbené aktivity i za šera a tmy. Dokonale totiž odráža svetlo idúcich vozidiel.

Ďalší kočík schválený pre športové aktivity predovšetkým rekreačných športovcov je TFK Mono. Uspôsobený je do rýchlosti 10 km/hod. Zaobstarať ho môžete rovnako v šedej, ale i v niekoľkých ďalších farbách, ako je olivovo zelená či hnedá. Rovnako ako TFK Sport je rovnako TFK Mono určený pre deti od 6 mesiacov, ale môžete k nemu tiež dokúpiť hlbokú vaničku pre bábätko.

Obidva kočíky sú výsledkom mnohoročných skúseností, ktoré rodičia vyvinuli a navrhli pre rodičov. Pri výrobe športových kočíkov TFK sa používajú len testované a certifikované materiály a TÜV podrobuje všetky modely rozsiahlym testom.

Nemecká spoločnosť TFK (Trends for Kids), je známa svojou kvalitou už od roku 1997. Ponúka športové kočíky a produkty, ktoré rodičom a deťom umožňujú tráviť veľa času vonku a aktívne. Pre viac informácií navštívte web, Instagram, Facebook.

30.6.2021 11:54| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist