Tehuľka LIVE! Zuzka v 23. týždni: Najradšej som hore bez

Hoci sa vraví, že počas tehotenstva sa vylepší pleť, moje vyrážky sa ma držia a nie a nie zmiznúť. Nerastú mi však len tie, ale aj moje prsia. Čo sa samozrejme páči môjmu chlapovi, no mne a mojim podprsenkám už menej. Mám ich teraz veľmi veľmi citlivé, minimálne tak ako ja.

Uplynulý týždeň mi počasie prialo, mohla som teda využiť čas na prechádzky. Už minule som vám spomínala môj obľúbený okruh okolo Štrkoveckého jazera. Vyrazila som aj s fľaškou vody a časopisom v ruke. Bolo tak teplúčko, že som si mohla posedieť na lavičke pri jazere a čítať si. Slniečko som si tak vychutnala dosýta. Večer som si zas vychutnala Marekovu masáž mojich unavených nôh, ktoré teraz nesú dve osoby.

Bruško môže rásť

V rámci prechádzok som vyrazila aj do obchodov, pozrieť si niečo na seba, teda skôr na moje rastúce bruško. No a v jednom obchode som zbadala presne také tričko, aké teraz potrebujem. Dlhšie, prešité pod prsiami a so zvonovým strihom. Navyše bolo aj pekné s čiernymi kvetinkami a za super cenu.

Hurá hurá, tešila som sa, no a moju radosť znásobila aj pochvala od Mareka. Vraj sa mu v tom páčim. Teraz už môže bruško pokojne rásť…

Typický chlap

Starosti mi začínajú robiť moje stále rastúce prsia. Sú veľmi, ale ozaj veľmi citlivé, boľavé, no aj plné a veľké. Vadia im všetky podprsenky, najradšej chodím hore bez, teda s tričkom samozrejme. A keď chodím von znesiem iba športovú podprsenku, alebo ešte lepšie obyčajnú bavlnenú „lambadu“, ktorú ani necítim.

Teraz si začínam vážiť a spomínať na moje pôvodné prsia. Niežeby som vtedy netúžila po väčších, no aspoň neboleli a neboli tak citlivé. Toto nie je nič pre mňa…. Jediný spokojný je Marek. Moje zlato sa nevie vynadívať, ako narástli, stále sa usmieva a teší sa. Veď čo iné môžem čakať od chlapa, že?

No radosť mu brzdí zákaz – zákaz dotýkania, z čoho sa až tak neteší. Môže sa len pozerať, inak skríknem a zvýšim hlas.

Čítajte aj:

Sexualita v tehotenstve
Módne fígle pre tehuľky
Malé prsia – veľký problém?


Vyrážky len tak kvitnú

Keď som otehotnela, tešila som sa, že sa mi dá aspoň na chvíľu do poriadku pleť. No omyl!

Moje pubertálne vyrážky nezmizli, skôr naopak, darí sa im. Také reči, že baba kradne krásu, a preto mám vyrážky, sa nepotvrdili, lebo čakám chlapca. No nič, možno som len zlý príklad, ale som obsypaná ako nejaká šestnásťročná puberťáčka. Hlavne okolo úst, mi to len tak „kvitne.“

Problém je v tom, že si do toho stále rýpem a neviem sa od toho odnaučiť. No aj keď sa o seba starám a používam vhodnú kozmetiku, nepomáha to. Tým, že si to stále škriabem, prenášam si to. Marek je zo mňa nešťastný a zo žartu vraví, že mi priviaže ruky. Ja si to totiž ani neuvedomujem, no stále mám ruku pri tvári. Musím s tým niečo robiť.

Máte nejaký tip ako sa mám odnaučiť škriabať si vyrážky? Ak áno, sem s ním – napíšte mi.

Ako malé dieťa…

Popri všetkých tehuľkovských nepríjemnostiach som sa snažila rozptýliť kreativitou. Vymyslela som, že trošku zapojím moju fantáziu a spríjemním náš byt. Hrala som sa ako malé dieťa. Kreslila lienky, včielky, motýliky a potom ich vyfarbovala a lepila na špajdle, ktoré som rozmiestnila po kvetináčoch po celom byte.

Takto to asi vyzerá:

Okrem toho som sa venovala skladaniu puzzle, ktoré sme dostali s Marekom asi pred dvomi rokmi. Poskladať by som mala malé detičky, teda keď to zvládnem. Ak áno, obrázok dáme do detskej izby.

Myslím, že to bude pekné…

Vám želám pekný týždeň

Vaša tehuľka Zuzka

Bábätko v 23. týždni – takto vyzerá aj v Zuzkinom brušku

Foto: Braňo Herchl

Viac o téme: bruškoprsia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist