Užite si romantiku i doma. Dá sa to!

Návšteva reštaurácie, intímna večera pri sviečkach, romantický víkend mimo domova… Toto všetko sa po narodení dieťaťa stáva pre množstvo párov nesplniteľným snom. Kde je však napísané, že si skutočnú romantiku vo dvojici nemôžete užiť aj v domácom prostredí?

Áno, s deťmi je akékoľvek plánovanie zložité, to potvrdí každý rodič. Napriek tomu však existujú spôsoby, ako so svojím partnerom udržiavať a pestovať svoj ľúbostný vzťah, svoju partnerskú intimitu.

Zamilované odkazy

Je úplne jedno, či lístoček so slovami „milujem ťa“, „si taký sexi“, „túžim po tebe“ položíte svojmu drahému na vankúš alebo nalepíte na zrkadlo v kúpeľni, úsmev na perách mu váš odkaz stopercentne vyčarí. Ak chcete toto zamilované gesto vypilovať do dokonalosti, pripravte si bloček papierikov vo tvare srdca. A zabudnite na to, že túto gýčovitú záležitosť váš chlap neocení. Aj najväčší drsniak bude pri pohľade na srdiečko so zamilovaným odkazom nalepené vnútri dózy s olovrantom od dojatia bez seba.

Rande na domácej pôde

Keď sme už pri zamilovaných odkazoch, čo tak si týmto spôsobom dohodnúť so svojím milým rande? Skutočné rande so všetkým, čo k nemu patrí, iba s tým rozdielom, že neopustíte svoj dom. Veď nezáleží na tom, kde, ale s kým randíte. A i doma to môže byť veľmi romantické… Takže si včas zadovážte novú spodnú bielizeň (samozrejme, aby ju váš drahý nevidel) a v deň D sa pekne vyparáďte. A zatiaľ čo vaše ratolesti budú spokojne oddychovať vo vašej posteli, vy za zavretými dverami prežijete nádherné spoločné okamihy plné vzrušenia.

Ani minúta nazmar

Aj v každodennom zhone by ste si mali na seba s partnerom nájsť čas a aspoň sa objať, chvíľku spolu posedieť, porozprávať sa. Veď ten neporiadok, čo vaše dieťa urobilo, nikam neutečie a ani riad sa sám neumyje. Načo je uprataná domácnosť, keď ste s partnerom čoraz ďalej od seba? Prestaňte nervózne pobehovať po byte, len čo váš potomok zaspí, ale sadnite si spolu, pomaznajte sa alebo si dajte od partnera pomasírovať nohy. Aj 15 minút telesného kontaktu dokáže zázraky.

Nech žije technológia!

Samozrejme, že technológia nedokáže blízkosť milovanej osoby nahradiť. Isté výhody však má. Milá či dráždivá sms, vzrušujúci e-mail, keď je váš partner mimo domova, je nielen skvelou predohrou, ale aj ukážkou toho, že na seba myslíte a tešíte sa jeden na druhého.

Sex v sprche

Nič nie je vzrušujúcejšie ako spontánny neplánovaný sex. Aj keď trvá len pár minút. Takže ak si váš milý dáva pred odchodom do práce sprchu, využite to! Len pozor na kačičky a ďalšie zabudnuté hračky v sprche! 🙂

Piknik v obývačke

Kto povedal, že piknik musí byť len pod šírym nebom? Pripravte nejaké dobroty, kúpte lahodné víno a až vaše dieťa zaspí, rozbaľte na podlahe deku, zapáľte sviečky a užívajte si jeden druhého.

Čítajte tiež:

Tanec v kuchyni

Aj pri varení sa dá zažiť skutočná romantika. Pusťte si hudbu, ktorú máte radi, pritlačte sa telo na telo a užívajte si nekonečnú intimitu, ktorú tanec ponúka. Len pozor, nech niečo v zajatí vášne nepripálite. 🙂

Domáce kúpele

Možno si hovoríte, že kúpele sú kúpele a nič sa im doma nevyrovná, ale na druhej strane, pôžitok z príjemného relaxačného kúpeľa môžete mať aj doma. Nakúpte potrebné propriety, ako sú sviečky, uvoľňujúca a úžasná pena do kúpeľa, časopisy, dobré víno a poriadne si v bublinkách poleňošte.

Raňajky do postele

Tento rituál môžete poňať ako milú, láskyplnú službu partnerovi, aby sa mu lepšie vstávalo do práce alebo nosenie jedla do postele spojiť s erotickou hrou na slúžku a pána. Buďte si istá, že váš milý od vás nebude chcieť odísť. A čo tak si občas roly prehodiť?

Hoďte sa na maródku

Nechceme, samozrejme, narúšať vašu pracovnú morálku, ale ruku na srdce, keď je núdza najvyššia, je toto riešene najschodnejšie. Pekne zaliezť do postele, pritúliť sa jeden k druhému, rozprávať sa, sledovať filmy a pri tom podriemkavať. Tento jediný prelenošený deň niekedy vydá za niekoľko dní dovolenky a vášmu vzťahu veľmi prospeje.

2.8.2018 12:54| autor: Petra Frajová

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist