Tehuľka LIVE! – … a volá sa Simon

Milí čitatelia, v minulotýždňovom príspevku sa vám naša Gabika prihovorila ešte ako tehuľka, dnes je z nej už šťastná novopečená mamička. Napriek veľkej únave sa však na tento týždeň podujala na krátke zhrnutie celej udalosti a my vám z nej prinášame jej prvé dojmy a pocity:

„Prijali ma v pondelok ráno, a keďže som mala naplánovaný cisársky rez, celý deň ma len počúvali a merali, aby sa na ďalší deň mohlo pristúpiť k operácii. Merali dieťatko, prietoky i kardiotokograf, všetko bolo v poriadku. Cisársky rez mi nakoniec potvrdil i prednosta. Nič som nesmela jesť, dávali mi len čaj a bola som celý čas na infúzkach. Prvé jedlo dostanem až vo štvrtok. Hm… aspoň pôjdu kilá dolu:-).

V utorok sa išlo na vec. Vyšiel nám i krásny dátum – 29. 9. 2009. Miery – 3 790 g, 54 cm a má nádherné čierne vlásky:-). Meno sme vedeli oveľa skôr, ale až teraz ho prezradíme: volá sa Simon.

Pôrod sa viedol pod celkovou anestéziou, do dnešného dňa som bola na RES-ke (streda) a na izbu ma previezli až poobede. Prvýkrát som malého videla asi 5 minút v deň pôrodu okolo 6. večer, dnes (streda) mi ho doniesli už na dojčenie a na noc ho ešte zoberú.

A ako sa cítim? Som veľmi unavená, bolo a je to všetko vyčerpávajúce. Potrebujem veľa oddychovať. V nedeľu, ak nebudú komplikácie, ma prepustia domov a už sa teším, ako budeme všetci štyria spolu:-).“

Gabika a jej druhorodený syn…

Budúci štvrtok nám mamička Gabika poskytne posledný príspevok. Tešte sa s nami!:-)

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist