RozUzlovanie 6 – S Radimom Uzlom o orgazme a poprsí

Aký vplyv má na orgazmus potrava? Existujú nejaké zaručené afrodiziaká, ktoré spoľahlivo pôsobia na všetky ženy?

Ženský orgazmus nemožno jedlom ovplyvniť priamo, ale sprostredkovane. Pôsobí to rafinovane – cez psychiku. Sympatie krajšej polovice ľudstva sú vývojovo ovplyvnené predovšetkým mužom, ktorý má „prístup k zdrojom“.

Predtým to býval silák, ktorý skolil mamuta, dnes sa jeho kvalita posudzuje skôr podľa výšky bankového konta. Najviac vzrušivou a orgazmus povzbudzujúcou potravou bude teda tá finančne najnáročnejšia. Na začiatok odporúčam šampanské a kaviár.

Moja priateľka túži po väčšom poprsí. Chcem jej urobiť radosť, a tak som sa rozhodol zaplatiť jej plastickú operáciu. Teraz som však v časopise uvidel inzerát na prírodné tabletky, vďaka ktorým prsia narastú až o dve veľkosti. Ktorý z týchto variantov je podľa vás lepší?

Tabletky budú asi lacnejšie a pohodlnejšie. Majú však jednu nevýhodu – sú neúčinné. Na svete neexistuje žiadny prostriedok, ktorý by týmto spôsobom prsia zväčšil, a už vôbec nie tak, že by to bolo napohľad viditeľné. Ženské pohlavné hormóny síce takýto vplyv majú, napríklad užívateľky hormonálnej antikoncepcie tento efekt niekedy pozorujú, rozhodne to však nie je žiadny zázrak; prsia sa zväčšia takmer nebadane a po skončení užívania sa všetko vracia do pôvodnej veľkosti.

Nezostáva teda nič iné, ako udrieť sa po vrecku a zaplatiť plastického chirurga. Lacnejšie by však bolo priateľku presvedčiť, že aj menšie prsia sú krásne. Ušetrené peniaze investujte do spoločnej dovolenky.

2.10.2010 5:26| autor: Radim Uzel
Viac o téme: hormónyorgazmusprsia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist