23. 5. 2017  |  Meniny: Želmíra

detské autosedačky

Autosedačky sú už povinné

Rozhodnutím Vlády SR o používaní detských autosedačiek vstúpilo od 1. júna 2007 do platnosti ďalšie nariadenie, podľa ktorého musí mať každé dieťa pri prevoze autom vlastnú autosedačku. Pri nedodržaní predpisu hrozí vodičom pokuta vo výške 2 000 Sk/66,38 €. Celý článok »

Integrované detské sedačky

Niektorí výrobcovia automobilov ponúkajú za príplatok pevne zabudované detské sedačky, teda integrované detské sedačky. Sú vhodné pre deti od 9 mesiacov alebo 4 rokov a môžu sa používať až do 12 rokov. Rovnako ako hojne rozšírené detské sedačky s... Celý článok »

Výsledky testov autosedačiek

Švajčiarsko patrí k európskej špičke v bezpečnosti cestnej premávky a jeho cesty patria k najbezpečnejším. Slovensku patrí v rámci Európskej únie nelichotivé ôsme miesto v počte nehôd za rok. Preto sa Baby-web rozhodol prevziať podstatnú časť... Celý článok »

Autosedačky sú už povinné

Rozhodnutím Vlády SR o používaní detských autosedačiek vstúpilo od 1. júna 2007 do platnosti ďalšie nariadenie, podľa ktorého musí mať každé dieťa pri prevoze autom vlastnú autosedačku. Pri nedodržaní predpisu hrozí vodičom pokuta vo výške 2 000... Celý článok »

Nové testy autosedačiek 2008

Štyri nevyhoveli. Na trhu sú ešte stále v ponuke detské autosedačky, ktoré nespĺňajú náročné skúšobné kritériá. Pri aktuálnom teste autosedačiek, ktorý urobilo združenie európskych autoklubov spolu s organizáciou Stiftung Warentest, prepadli štyri... Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené