Počali sme na Ježiška

VÁŠ PRÍBEH Som mama deväťmesačného dievčatka Natálky. Napriek tomu, že je môj drobček taký mladučký, môže sa pýšiť už svojím druhým menom.

Keď si ešte lebedila vo vyhrievanom bazéniku u mňa v brušku, hovorili sme jej Filip. To preto, lebo sme si s priateľom želali chlapčeka a to, že je tam ukrytý práve ON, bolo pre nás samozrejmosťou.

Je to dievčatko!

Prekvapením pre nás bola otázka pána doktora, či vidíme na ultrazvuku tú „podkovu“. A bolo rozhodnuté – čakáme Natálku. Ja ani môj priateľ nemáme pádne dôvody, prečo sme vybrali toto meno, a neodradilo nás ani žartovné odhováranie babičky Mileny.

Je jediná

Nič to, že oslava sviatku bude navždy zahalená do vianočnej nálady a už vôbec nám neprekáža, že v škôlke zrejme nebude tou jedinou Natálkou, pretože pre nás je jediná a obaja ju veľmi, veľmi milujeme.

Uvelebená na Vianoce

A mimochodom, význam tohto mena „narodená na deň Ježišovho zrodenia“ sedí. Teda čiastočne. Bolo to práve na Ježiška, keď sa uvelebila do môjho bruška.

Kachýýýnka (Katka)

Na Babywebe nájdete aj ďalšie Vaše príbehy:

Ostáva mi posledný pokus!
Veľmi sa bojím pôrodu
Bábätko po internete

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist