16. 1. 2017  |  Meniny: Kristína

kúpanie v tehotenstve

Je možné dojčiť pri liečbe žilovej trombózy?

OTÁZKA TÝŽDŇA Po pôrode sa u mňa objavila žilová trombóza a nedávno mi pani doktorka na jej liečbu nasadila injekcie Clexan. Verím jej, no ako sa vraví, dôveruj, ale preveruj. Keďže dojčím, chcem sa ubezpečiť, že injekcie nemôžu môjmu dieťaťu ublížiť. Ďakujem, Martina. Celý článok »

Mám po pôrode zjesť placentu?

OTÁZKA TÝŽDŇA Dobrý deň, niekde som čítala, že sa po pôrode odporúča zjesť placentu. Vraj je to veľmi zdravé a robia to tak mnohé prírodné národy. Je na to niečo pravdy? Pripadá mi to dosť nechutné, ale také sú napokon mnohé prospešné veci.... Celý článok »

Nenechajme si pokaziť leto

S pribúdajúcim pekným počasím väčšina z nás sa už stále viac teší na nádhernú dovolenku pri vode. Je ale medzi nami aj nemálo tých, ktoré pociťujú obavy, či im tieto krásne chvíle zase nepokazia opakované vaginálne mykózy. Presne teraz je čas... Celý článok »

Je rizikové tehotenstvo ako péenka?

OTÁZKA TÝŽDŇA Zaujímajú ma informácie o rizikovom tehotenstve. Chcela by som vedieť, či sa chápe ako normálna péenka, ako je platené a najmä, či budem musieť sedieť doma celé tehotenstvo a chodiť von len v čase vychádzok. Jana Celý článok »

Najnovšie príspevky

Naposledy navštívené