Hľadáme tehuľky do Klubu tehuliek!

Pre čitateľsky obľúbený projekt KLUB TEHULIEK! hľadáme ženy v ranej fáze tehotenstva, ktoré budú ochotné deliť sa o svoje zážitky z jedinečného obdobia života na stránkach Babyweb.sk. Myslíte si, že hľadáme práve vás? Tak neváhajte a prihláste sa do nášho KONKURZU!

Čo získate?

  1. Jedinečnú pamiatku na celé nádherné obdobie tehotenstva: sériu profesionálnych fotografií od skvelé fotografky Lenky Valentovej.
  2. Darčeky pre matku i dieťa v hodnote 100 EUR.
  3. A v neposlednom rade unikátnu možnosť deliť sa o svoje pocity s ostatnými mamičkami.

Čo pre to môžete urobiť?

Na adresu frajova@babyweb.cz napíšte pár riadkov o sebe (vek, odkiaľ ste, kde pracujete…) a dôvody, pre ktoré sa hlásite do nášho konkurzu, a priložte svoju portrétnu fotografiu vo formáte na šírku.

Spolu s krátkym predstavením pošlite aj svoj úvodný príspevok v dĺžke max. jednej strany. Inšpirovať sa môžete na našich stránkach.

Do konkurzu sa prihláste, len ak vaše tehotenstvo netrvá dlhšie než 10 týždňov.

petra.jpg 

Aj takú fotku môžete mať…

Čo projekt KLUB TEHULIEK! prináša čitateľkám?

Každý týždeň nový diel „tehuľkovského“ denníčka plný radostí i starostí, pocitov, zážitkov i nevyhnutného sebapozorovania, ktoré k tejto životnej etape patria. Možno pomôže práve vám nájsť odpovede na otázky, ktoré každej tehotnej žene víria v hlave.

Na jedinečných ilustráciách môžete týždeň za týždňom na našom webe sledovať, aké už je bábätko v brušku veľké a čo všetko už dokáže. Profesionálne fotografie nám ukážu, čo sa deje „navonok“, t. j., ako rastie bruško a mení sa postava tehotnej ženy. Doplnia ich obrázky zo života, ilustračné fotografie či videá.

POZOR! Vzhľadom na to, že vybraná uchádzačka za svoje príspevky získava odmeny, ide o zmluvný vzťah a práva a povinnosti zúčastnených strán sú definované zmluvou o spolupráci.

img_9886u_670x370.jpg 

Aj takú fotku môžete mať…

Čítajte tiež:

A na čo sa môže tešiť naša nová tehuľka?

Okrem hrejivého pocitu, že bude zdrojom užitočných informácií pre naše čitateľky, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo a pôrod, sa jej dostane priateľskej podpory od čitateliek, odnesie si nové zážitky ako hviezda Babyweb.sk, jej bábätko získa denníček z čias, keď bolo ešte v brušku a mamička krásne štylizované fotografie od skvelé fotografky. 

SME V TOM S VAMI!

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist