Aká žena, také prsia! Dva nezávislé prieskumy jednoznačne potvrdzujú:

Podľa sexuológov tvar a veľkosť prsníkov súvisia s povahou ženy podobne ako znamenie horoskopu. Ako prvý to pred piatimi rokmi tvrdil Talian Piero Leronzoni. Teraz závery jeho výskumu potvrdila aj štúdia, ktorú dokončili na univerzite v americkom Houstone. Podľa prsníkov teda zistíte, čo je žena skutočne zač, ale platí to aj naopak. Ak ju poznáte, nemusíte jej vyzliecť podprsenku a viete, čo v nej skrýva. No schválne, vyskúšajte si to…

Milovníčky luxusu

Ženy s veľkými masívnymi prsníkmi – bradavky sú posunuté vyššie a mieria k nebu – sú vášnivé, ale aj vypočítavé. Najlepšie sa na ne hodí označenie „erdeg baba“. Sú obdarené veľkou náruživosťou, ktorú však dokážu využívať vo svoj prospech. Milujú luxus a dokážu si ho prostredníctvom svojho sexepílu zaobstarať. Svoj život majú pevne v rukách.

Femme fatale

Prsia sú stredne veľké, pevné, bradavky smerujú nahor, sú špicaté a drobné. Ich nositeľky sú skutočnými „femme fatale“. Nie je ťažké zamilovať sa do nich a zničiť si kvôli nim život. Vedia byť kruté a vypočítavé. Sú veľmi dobré v budovaní kariéry a úspešného života. Hoci tak na prvý pohľad nepôsobia, bývajú chladné, vášeň však vedia veľmi dobre zahrať. Nedajú sa ovládať emóciami, svoj život s prehľadom kontrolujú.

Kvočka postrach

Jej prsia sú mohutné, ťažké, s veľkými, výraznými a zvyčajne tmavými bradavkami. Na prvý pohľad je jasné, že dokážu nakŕmiť množstvo detí. Majiteľky takýchto pŕs sú oddané ženy, ktoré milujú rodinu a poriadok, ale vedia poriadne dupnúť. V neskoršom veku sa z nich stávajú skutočné vládkyne rodu, ktoré sú schopné dať do laty kohokoľvek. Ak sú milované, sú najlepšie a najvernejšie manželky na svete.

Dievča odvedľa

Tieto prsia sú väčšie, pevné, s veľkými bradavkami vyčnievajúcimi dopredu. Niekedy dokonca vyzerajú ako silikónové. Ženy, ktoré sa nimi môžu pochváliť, bývajú priateľské, verné a inteligentné, no vyznačujú sa aj istou dávkou naivity. Vedia, že sa mužom páčia, ale nezneužívajú to. Milujú sex, no iba v kombinácii s láskou. V práci aj v živote sú usilovné a oddané, ale občas im chýba trochu fantázie a kreativity.

Nežná dračica

Prsia tretej skupiny žien nie sú extra veľké, ale ani malé. Smerujú mierne od seba, bradavky sú výrazné a špicaté. Ich majiteľky patria medzi najlepšie milenky, sú nežné, chápavé a ústretové. Vyznačujú sa mimoriadnou trpezlivosťou, ktorú však neradno zneužívať. Lebo ak im pretečie pohár trpezlivosti, vybuchnú a cesta k nim bude nadobro zahataná. Milujú deti a rodinu.

Divoká

Majiteľky prsníkov, ktoré sú od seba vzdialené a majú malé bradavky, sú veľmi vášnivé a výbušné. V láske bývajú divoké, v sexe veľmi zručné a vnímavé. No ak ich partner dopustí, aby oheň vášne vyhasol, mal by rátať s neverou. Napriek tomu – a možno práve preto – že sú ochotné ísť aj cez mŕtvoly, sa im mimoriadne darí v kariére.

Nezbedná

Malé prsia s ostrými bradavkami, ktoré veľkosťou pripomínajú skôr mužský hrudník, sú podľa lekárskeho tímu znakom nevinnosti, naivity a akejsi detskej nevyspytateľnosti. Ich nositeľky sú milé, úprimné a rozkošne nezbedné, ale keď sa im ubližuje, vedia byť zlé. Skrýva sa v nich tvrdohlavosť a odhodlanie. Ak ich niekto zneužije, určite sa pomstia.

Zdroj: Nový čas Nedeľa

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist