Oživte si vzťah romantikou

Je váš partner romantický? Určite áno, ibaže to väčšinou nedáva najavo. Namiesto slova romantika radšej použije výrazy ako tajomnosť, zmyselnosť či nekonečný sex.

Darovať ruže, sviečky a darčeky, to ešte stále väčšina mužov považuje za zbytočnosť. Napriek tomu však skúste pár trikov, ktoré nenechajú vášho muža chladným a váš vzťah znovu rozžiaria.

  • Chcete prežiť romantický a vzrušujúci večer alebo dokonca celý deň? Oblečte sa tak, ako to má najradšej. Prechádzajte sa po byte v rafinovanej sexi košieľke. Dotýkajte sa ho neustále po celom tele. 
  • Nezabúdajte mu vo vhodných chvíľach zalichotiť, aký je silný a úspešný.
  • Z milovania s ním urobte malú slávnosť. Napríklad pri nejakej zvláštnej príležitosti. Vyzdobte spálňu, rozsvieťte sviečky, nechajte ho vyhladnúť a potom mu naservírujte tie najväčšie lahôdky.
  • Dajte si schôdzku na neobvyklom mieste v neobvyklom čase. Prejavte záujem o všetky jeho problémy.

Mnohé ženy majú zábrany a len s ťažkosťami dokážu zvádzať svojho muža tak, ako by si predstavovali. Nemáte rady svoje telo? Rozpaky z toho, že nevyzeráte ako hollywoodska hviezda, sa dajú pochopiť, pri sexe vám však nepomôžu. Aby sme si intímne chvíľky skutočne užili, musíme sa uvoľniť a cítiť sa prirodzene.

Muži tento problém dokážu zväčša prekonať lepšie ako ženy. Porozprávajte sa o svojich pocitoch s partnerom. Pri spoločnom riešení problémov sa navyše prehlbuje intimita vvzťahu a vy sa so svojím druhom začnete cítiť taká spriaznená, že vám už ani nenapadne hanbiť sa. A ešte čosi. Nikto z nás nemá stopercentne dokonalú postavu. To, čo sa vám na sebe nepáči, môžu práve iní obdivovať.

Premýšľate niekedy nad tým, že má váš partner v intímnych chvíľach zatvorené oči? Je to signál, že sa mu sex s vami nepáči alebo si ho, naopak, náruživo užíva? Je totiž známe, že muži si dokážu vizuálnu stránku sexu užiť rovnako ako fyzickú. A to predovšetkým na začiatku vzťahu, keď ich fascinuje tajomstvo nového tela. Je pravda, aj keď to možno bude znieť trochu tvrdo, že opakovanie oslabuje silu mužskej predstavivosti. Preto si za zavretými očami môžu predstavovať opäť niečo „nepreskúmané“.

To isté sa stáva aj ženám. Nie je to však žiadny veľký problém. Navyše je možné, že sa muž so zatvorenými očami necháva úplne strhnúť fyzickým pocitom a nie je pritom schopný vnímať nič iné.

Ak mal váš partner zlý deň, skúste mu zlepšiť náladu objatím, pri ktorom položíte jeho ruky okolo svojho pása a budete ho hladiť po vlasoch. Alebo sa objímajte okolo pása tak, aby ste sa navzájom dotýkali hruďami. Hlavu si obaja položte na rameno toho druhého, relaxujte a nechajte svoje duše splynúť. A zmyselné objatie? Vzrušte sa tým, že vás partner objíme zozadu a obidvaja sa mierne pohojdávajte v bokoch. Ruky natiahnite dozadu a hlaďte mu zadnú časť stehien.

Takže nezabudnite na to, ako veľmi je dôležité udržiavať vo vašom vzťahu romantiku, aby vám nikdy nezovšednel.

Táňa V.

2.10.2010 5:32| autor: Táňa Václavková
Viac o téme: mužpartnerrukyženy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist