O milenke vlastnej ženy

RozUzlovanie 7 – Zistil som, že je mi moja žena neverná s mojou milenkou! Som samozrejme naštvaný na obidve, ako si to mám s nimi vybaviť?

Máte skrátka v živote šťastie, pretože s milenkou neotehotnie. Tiež prípadné sexuálne prenosné choroby zostanú doma a nikam sa to nevynáša. Ak vás nelákajú kolektívne sexuálne zábavky v trojici, nezostáva nič iné, len trpezlivo čakať, kedy sa tie dve ženské samy medzi sebou pohádajú. Väčšinou to netrvá dlho.

Žijem v manželstve 15 rokov, ale už asi 5 rokov nechce manželka o sexe ani počuť, dokonca jej prekáža aj dotyk – objatie či bozk. Keď sa pýtam, čo sa deje, povie, že sa o tom nechce so mnou baviť. Vypáčil som z nej iba toľko, že má psychický blok na moju osobu. Ale zdravotne je v poriadku, inak spolu žijeme bez hádok. Mám ju rád, nechcem odísť od fungujúcej rodiny, ale nesiem to ťažko! Čo mám robiť, v čom je problém? Mám ju podozrievať z nevery?
Neverná manželka zvyčajne nebýva k svojmu manželovi odmietavá, naopak, väčšinou prekypuje sexuálnou ústretovosťou, pravdepodobne aby neveru zamaskovala. Zníženie jej sexuálneho záujmu po pätnásťročnom manželstve je takým bežným úkazom ako striedanie štyroch ročných období.

Odborníci to nazývajú obligátna manželská dekadencia a pokiaľ u niekoho nenastane, môžeme hovoriť o zázraku. Existujú, pochopiteľne, mechanizmy sexuálneho znovuvzkriesenia. Medzi tie najúčinnejšie patrí spomienka na mladé roky a pôvodné nadväzovanie známosti.

Skúste sa o svoju ženu znovu uchádzať, znova ju zvádzať, prehovárať, ale aj chváliť a uznávať. Premena nastane niekedy ako mávnutím čarovného prútika. Ona však do tohto úsilia musí niekedy zapojiť aj krajčíra, kaderníka a kozmetický salón.

27.5.2009 10:39| autor: Radim Uzel
Viac o téme: ženaženy

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist