Manžel má náročného koníčka

VÁŠ PRÍBEH

Viem, že oproti tomu, čo vám píše väčšina žien, je môj problém banálny. Ale aj tak ma trápi a neviem, čo mám robiť. Mám trojročnú dcéru Anetku a teraz som tehotná.

S manželom sa máme radi, je to dobrý otec, keď je práve doma. A práve v tom spočíva ten problém. Z práce síce chodí o štvrtej, ale potom má svoje koníčky – historický šerm a streľbu z kuše.
Samozrejme, mal ich aj pred svadbou a mne nevadilo, že jazdím každý víkend na vystúpenie s ním alebo v lete miesto dovolenky na tábor.

Chcem normálny život
Teraz je to ale ťažšie, s dieťaťom nemôžem všade a tiež by som rada už žila normálny život. Nie len spanie v stane, krčmy a cestovanie. Chcem budovať náš byt a pripravovať sa na príchod bábätka. Skúšala som sa s ním porozprávať, ale vždy mi odpovie: vedela si, do čoho ideš. Čo je pravda, ale s deťmi sa podľa mňa situácia trochu mení, ja som sa tiež musela vzdať svojich koníčkov, prečo nemôže aspoň niečo obetovať aj on?

Peniaze sú fuč
Ďalšia vec je, že tieto jeho akcie lezú dosť do peňazí a všetko, čo sme mali našetrené na materskú, sa veľmi rýchlo minulo. Musím premýšľať, či malej kúpiť nové tepláky, ale manžel minie každý víkend tak 90 eur. Síce, pravda, niečo málo aj zarobí, ale to vráža len do seba, do nákupu nového vybavenia na šerm a podobne.
Kamarátky mi hovoria, že mám byť rada, že „nechlastá prvú ligu“ ako iní chlapi a nechodí za ženami. Čo je mi to ale platné, keď som každý večer a každý víkend doma sama?

Bára

Mám mu to zakázať? Dať mu ultimátum? Obmedziť len čiastočne to nejde, bohužiaľ je na ňom závislá celá skupina, takže buď to musí nechať, alebo pokračovať ako doteraz. Vážne ma to už trápi a je mi jasné, že s dvoma deťmi budem sama doma pripútaná ešte viac. Poradí mi niekto?

Na Babywebe nájdete aj iné zaujímavé VAŠE PRÍBEHY:
Manžel má milenku a ja čakám dieťa
Som tehotná a v práci sa ma chcú zbaviť
Veľmi túžim po bábätku, ale partner sa bráni
Zažila som najhoršie chvíle života!

11.1.2011 8:56| autor: Redakcia Baby-webu.sk
Viac o téme: partnertehotná

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist