Manžel ma nakazil kvapavkou. Mám s ním ostať?

VÁŠ PRÍBEH

Píšem vám, pretože je pre mňa jednoduchšie zveriť sa papieru, ako niekomu vo svojom okolí. Postihla ma veľmi bolestivá vec.

Zistila som, že mi je manžel neverný. On ešte nevie, že to viem, ale ja to viem na sto percent. Doktorka mi totiž včera oznámila, že mám kvapavku.

Aký máte názor na neveru? Zatĺkať, či byť úprimný? Aké sú vaše skúsenosti? Diskutujte spolu s nami.

Nič som netušila
Ja som s nikým iným niekoľko rokov nespala, takže je jasné, že to domov priniesol on. Máme spolu krásnu trojročnú dcéru a ja som si myslela, že začneme „pracovať“ na druhom dieťati.
Manžel vždy veľmi často chodil na služobné cesty, ale ja som nikdy nemala žiadne podozrenie. Keď bol doma, choval sa k nám pekne, vozil nám darčeky, bral nás na výlety.

Iba plačem
Nemôžem si na neho v žiadnom ohľade sťažovať. Od včera ale len plačem. Manžel je našťastie preč, tak mám čas si utriediť myšlienky.
Mám ho opustiť? Nebudem ale neskôr ľutovať? V tomto momente cítim k nemu strašnú nenávisť. Ako to mohol len urobiť?
Ako otec sa chová vzorne, mám tak našu malú pripraviť o otca? Ja viem, že na toto všetko mal on myslieť skôr, ako sa vyspal s inou, ale snažím sa to vidieť racionálne a nerozbiť hneď rodinu.

Ničomu už neverím
Lenže to si maľujem iba ja – čo ak má nejakú stálu milenku a bude chcieť ostať s ňou? Síce si myslím, že by od dcéry neodišiel, ale keď bol schopný tak hnusného podvodu, neverím už ničomu…

Prosím, poraďte mi, ako sa má zachovať – mám ho opustiť alebo sa snažiť nejak to prestáť a žiť s ním ďalej? Možno sa to stalo už dávno. Lenže ja si teraz musím vyliečiť hnusnú chorobu a on ju má tiež, takže sa o tom budeme musieť porozprávať. Nenávidím ho, ale zároveň ho stále milujem. Napíšte nám, čo vy na to redakce@babyweb.cz.

Na Babywebe nájdete aj iné zaujímavé príbehy:
Moje tehotenstvo je zázrak
Víno si neodpustím ani v tehotenstve
Zažila som najhoršie chvíle života!

Viac o téme: otectehotenstvo

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist