Tipy na víkend s deťmi : 15. – 16.02.

Valentínsky víkend klope na dvere. V tomto duchu sa budú niesť aj tipy na tento víkend. Urobte si so svojimi najmilšími pekný program.

valentin-1-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Stará láska nehrdzavie (15.02., Oravský hrad)

Romanticky ladená večerná prehliadka hradom vás zavedie k tradíciám spojeným so zásnubami v šľachtických rodinách a svadobným zvykom. Počas prechádzky hradom sú pripravené aj hudobné a divadelné predstavenia.

Valentín na Bojnickom zámku (14.-15.02., Bojnice)

Náš rozprávkový zámok v Bojniciach sa tiež naladí na valentínsku atmosféru a pripravil si špeciálne prehliadky pre zaľúbených a všetkých romanticky naladených. Podujatie sa týka večerných vstupov.

Valentín na Lietavskom hrade (15.02., Lietavský hrad)

Valentín nielen pre zaľúbených sa chystá aj na Lietavskom hrade. Podujatie je organizované v benefičnom duchu. Pripravené budú grilované dobroty, teplý čaj a varené vínko, tombola a samozrejme k dispozícii bude aj otvorená expozícia.

Karneval na ľade a Valentínske korčuľovanie  (15.02., Lučenec)

Karnevalové korčuľovanie pre celú rodinu na vás čaká na Zimnom štadióne v Lučenci. Tešia sa na vás rozprávkoví maskoti, sladká odmena, teplý čaj a aj súťaž masiek. A keď už máme toho Valentína – každý pár, ktorý sa pri vstupe pobozká a nechá si namaľovať srdiečko na tvár, má korčuľovanie zdarma.

Tipy pre vás pripravila Kristína Ciglanská a jej Malí výletníci. Ak sa vám tieto tipy páčili, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo Instagrame, kde na vás čakajú ďalšie inšpirácie, kam na výlet s deťmi. Napríklad tip na romantickú prechádzku na Katarínku.

13.2.2020 5:55| autor: Kristína Ciglanská

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist