Tipy na víkend s deťmi: 8. – 9. 2.

Tipy na tento víkend sú vskutku rozmanité. Na výber tu máme spoločenské hry, folklór a takisto odhalíme, čo sú to krňačky.

sanky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

FestHry (7. – 9. 2., Trnava)

Viete, ako sa hovorí – Kto sa hrá, ten nehnevá. Tak sa príďte poriadne zahrať, na šibalstvá nebude čas. Už po 11.x sa Mestská športová hala v Trnave zmení na jednu veľkú herňu. Pripravené budú spoločenské hry, detský kútik pre najmenších, stolný futbal pre starších a mnoho ďalších možných aj nemožných sprievodných aktivít…

tRadovania (8. – 9. 2., Bratislava)

Kto má rád folklór, ľudovú hudbu, tanec a zábavu, nech sa dostaví tento víkend do design factory v Bratislave. Nebudú chýbať ani tvorivé dielne s majstrami svojho remesla či iná umelecká tvorba.

Krňačky (8. 2., Horná Turecká)

Viete, čo sú to krňačky? Sú to sane, ktoré voľakedy slúžili na zvážanie dreva. Dnes sa už skôr využívajú na originálne preteky. Ak chcete vidieť preteky na krňačkách, príďte sa pozrieť túto sobotu do Hornej Tureckej na tradičné krňačkové preteky.

Detský workshop s čítaním (8. 2., Bratislava)

V priestoroch Kupodivu sa túto sobotu uskutoční čítanie knižky Nezábudka a Divozel. Následne sa deti budú rozprávať o recyklácii, o jej význame, čo sa deje s odpadom. Zároveň si môžete pozrieť výstavu prác Lucie Grejtákovej, ktorá ilustrovala spomínanú knižku. Podujatie je vhodné pre deti vo veku 5 – 9 rokov. 

Tipy pre vás pripravila Kristína Ciglanská a jej Malí výletníci. Ak sa vám tieto tipy páčili, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo Instagrame, kde na vás čakajú ďalšie inšpirácie, kam na výlet s deťmi. Napríklad aj tip na nezabudnuteľný výlet do Krakova.

6.2.2020 5:55| autor: Kristína Ciglanská

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist