Tipy na víkend s deťmi: 1. – 2. 2.

Usilovní školáci už dostali polročné vysvedčenia. Teraz nastal čas si trochu oddýchnuť a vychutnať si predĺžený víkend. Pravidelná dávka tipov, kam vyraziť, nesmie chýbať ani tento týždeň.

modra_princezna-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Karnevalová lyžovačka v maskách (1. 2., Oščadnica)

Veselá lyžovačka, keď na svahu môžete stretnúť princeznú, rozprávkové postavičky, veselé slniečka. Fantázii sa medze nekladú. Chýbať nebudú ani rôzne súťaže o pekné ceny. Podujatie sa uskutoční v stredisku Snowparadise Veľká Rača. 

 

Krojovka na svahu (1. 2., Mýto pod Ďumbierom)

Na svahu ešte zostaneme. Tentoraz sa však lyžovačka bude niesť v inom duchu. V lyžiarskom stredisku budete môcť zažiť prehliadku tradičných krojov, ukážku ľudových tancov a zahrá aj muzika. Lyžovačku na ľudovú nôtu si príďte vychutnať do strediska Mýto Ski & Bike na Horehroní.

 

Rozprávkové dobrodružstvá (2. 2., Trnava)

Divadlo Jána Palárika v Trnave sa premení na čarovný svet pre deti. Namiesto klasických predstavení sa z neho stane veľké ihrisko. Deti budú môcť nazrieť do niekoľkých miestností, pričom v každej na ne bude čakať iné prekvapenie alebo iná úloha, ktorú bude potrebné splniť. Podujatie je vhodné pre deti vo veku 7-12 rokov. 

 

Voľný vstup do múzeí a galérií (2. 2., Slovensko)

Aj prvá nedeľa vo februári patrí múzeám a galériám. Využite vstup zdarma a vydajte sa objavovať zaujímavé výstavy. Napríklad Hudobné múzeum v Bratislave, kaštieľ Betliar alebo Etnografické múzeum v Martine.

 

Tipy pre vás pripravila Kristína Ciglanská a jej Malí výletníci. Ak sa vám tieto tipy páčili, môžete nás sledovať aj na Facebooku alebo Instagrame, kde na vás čakajú ďalšie inšpirácie, kam na výlet s deťmi. Napríklad aj tip na čarovné zákutia Hontu.

30.1.2020 5:55| autor: Kristína Ciglanská

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist