Sedák BabySmart – povýšenie malých detí na veľké!

Dvojročné dieťa často protestuje, keď ho rodič súka do vysokej jedálenské stoličky a púta ho remienkami. Takto staré batoľa už chce všetko robiť samo, sedieť chce tiež ako dospelí.

Problém je v tom, že keď sa malé dieťa posadí na klasickú stoličku, bradu má buď v rovine dosky stola alebo na stoličke musí kľačať… Po chvíli tak putuje späť do jedálenské stoličky (v ktorej sa mu nijako nepáči), alebo rodič rezignuje na dôstojné stolovanie a behá za svojím potomkom s lyžicou v ruke. Naše mamičky a babičky v takejto situácii používali hrniec alebo slovník cudzích slov… Existuje však aj málinko pohodlnejšie a elegantnejšie riešenie – sedák BabySmart. Používajú ho deti od zhruba 2,5 rokov, predškoláci i drobnejšie školáci.

V sedáku BabySmart dieťa sedí vyššie a pobudne v ňom oveľa dlhšie – nevrtí sa. Nielenže v ňom lepšie je, ale aj kreslí či píše. Je pri stole rovnocenným partnerom dospelých, má prehľad, na všetko dosiahne. V tomto sedáku dieťa nijako nepútate, ani sedák k stoličke nijako nemontujete. Sedák neskĺza – váhou dieťaťa sa totiž prisaje k podložke. Ideálne drží na hladkom povrchu, teda na drevených, plastových alebo kožených stoličkách a laviciach. Neskĺza však ani z polstrovaných či látkových povrchov.

Pozrite sa, ako BabySmart funguje v praxi!

Dieťa si do neho skoro samo vlezie a tiež z neho zlezie bez pomoci rodičov. Vďaka jeho mušej váhe (900 gramov) s ním dieťa putuje po celom byte, pokladá si ho na stoličky aj na studenú podlahu, keď si chce stavať kocky alebo sa pozerať na rozprávky. Výrobca sedák dodáva v cestovnej taške, takže ho ľahko vezmete k babičke, do reštaurácie, k holičovi aj do divadla. Jednoducho všade tam, kde batoľa či predškolák potrebuje sedieť vyššie.


BabySmart vyrába sedáky z nového, tzv. Cooshee™ materiálu. Vyvinula ho zakladateľka spoločnosti, americká dizajnérka Diane Zissu. Ako matka troch detí presne vedela, čo hľadá. Cooshee™ je penová hmota s hladkou a teplou „kožou“, ktorá deti nechladí. Vďaka tomuto materiálu je sedák vankúšovo mäkký a zároveň pevný. Nábytok Vám určite nepoškriabe. A údržba? To je hračka – stačí ho len utrieť handričkou.

Je to jednoduchá pomôcka, ktorá deti vedie k väčšej samostatnosti a uľahčuje im každodenný život po dobu niekoľkých rokov. A asi preto je sedák BabySmart ovenčený radom prestížnych ocenení. Nemusíme chodiť ďaleko – len týždeň po uvedení na európsky trh získal GRAND PRIX pražského veľtrhu FOR KIDS 2010.

Ide o cenu odbornej poroty, ktorá sedák BabySmart označila za najlepší vystavovaný výrobok pre deti. Základnými kritériami pri posudzovaní exponátov bol netradičný nápad, dizajn, mimoriadna kvalita za prijateľnú cenu, zdravotná nezávadnosť, technické riešenie a vlastnosti spĺňajúce prísne normy sledované u výrobkov určených práve deťom.

Viac informácií a fotiek nájdete na www.babysmart.sk

25.8.2011 1:50| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist