Poznáme výhercov súťaže o detské batôžky s prekvapením

Zapojili ste sa do súťaže o 3 detské umývateľné batôžky s Novými multifunkčnými obrúskami NIVEA Baby Toddies a vyhrajte!

Výhra: detský batôžtek NIVEA + 1x Multifunkčné obrúsky NIVEA Baby Toddies

Výhercovia:
Kellová Lenka
Salvová Gabriela
Labakova Jana

Každá mamička čoskoro zistí, že najväčšiu pozornosť musí takmer neustále venovať starostlivosti o čistotu a zdravie svojho bábätka. Častými pomocníkmi sa preto stávajú vlhčené obrúsky, s ktorými si pohodlne poradíte, aj keď ste práve vonku alebo na cestách.

Mysleli ste si, že Vám časom starosti s čistotou bábätka ubudnú? Skôr naopak! Keď Vaša ratolesť vyspeje v „rozumnejšie“ batoľa a je razom chápajúcim a nanajvýš zvedavým tvorom, ktorý sa rýchlo učí novým veciam, je na obzore ďalšia doba obrúsková. Tentoraz však situáciu nevyriešia obyčajné vlhčené obrúsky. Potrebujete univerzálne riešenie! A práve takým riešením sú nové, takmer čarovné Multifunkčné obrúsky NIVEA Baby Toddies. Dajú sa totiž použiť na ušpinenú tvár, ako aj na ruky pomaľované prstovými farbami, špinavý zadoček, ale aj ako toaletný papier, ktorý možno bez problémov bežne spláchnuť do toalety.

Batoľatá tak s obrúskami získavajú základné hygienické návyky a dokážu niektoré úkony zvládať samostatne. Obrúsky NIVEA Baby Toddies šetrne čistia citlivú detskú pokožku a ich veľkosť je prispôsobená malým detským ručičkám. Sú klinicky a dermatologicky testované, 100% prírodné a ich použitie je porovnateľné s umývacou žinkou.

5.3.2013 4:33| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist