Poznáme výhercov v zimnej súťaži o balíčky kozmetiky NIVEA Baby!

Súťažili ste jeden z troch balíčkov NIVEA Baby v hodnote 13 €!

Výhercovia:
• Voiteková Mária
• Boťanská Milada
• Šteiner Milan

Doprajte svojmu dieťatku v chladných dňoch príjemný kúpeľ

Tiež zbožňujete ten pocit, keď sa po pochmúrnom jesennom dni môžete ponoriť do vane plnej príjemne teplej vody? A čo ešte potom po mrazivých zimných dňoch? Verte, že nie ste sami, kto si taký kúpeľ užíva. Bábätká zbožňujú kúpanie a vodu vôbec. Páči sa im prskať, kopať, špliechať a nemať na sebe žiadne oblečenie. Príjemne teplé prostredie im tiež pripomína pocity bezpečia, ktoré mali v maternici. Kúpanie je pre ne proste zážitkom plným radosti a potešenia.

Majte na pamäti, že voda vo vaničke by nemala byť teplejšia než 37 °C. Ak sa Vaše dieťatko kúpe rado a často, používajte kvalitní ošetrujúce prísady do kúpeľa, ako je Šampón a pena do kúpeľa 2 v 1 NIVEA BABY, s upokojujúcim harmančekom, ktorý šetrne umyje citlivú detskú pokožku i jemné vlásky.

Než so svojím drobčekom vyrazíte na zimnú prechádzku, nezabudnite na náležitú ochranu jeho citlivej pokožky pred mrazivým počasím. Ochranný krém proti chladu a vetru NIVEA BABY je špeciálny krém bez obsahu vody, ktorá by potom mohla na tváričke Vášho bábätka zmrznúť. Vďaka tomu spoľahlivo chráni citlivú detskú pokožku pred zimou a mrazom. Zloženie s nechtíkom lekárskym vytvára na pokožke ochranný film bez toho, aby obmedzovalo jej prirodzené funkcie. Pantenol pomáha predchádzať podráždeniu a začervenaniu.

Myslite aj na seba a po náročnom dni sa odmeňte vyhriatou vaňou plnou voňavej peny, akú Vám vytvorí nová Pena do kúpeľa NIVEA Goodbye Stress.

Súťažná otázka TU.

29.11.2013 2:11| autor: Komerčná prezentácia

Čítajte ďalej

Chcete získavať najnovšie informácie zo sveta tehotenstva a materstva?

Prihláste sa na odber nášho newsletteru vyplnením svojej e-mailovej adresy.

Chyba: Email nie je v správnom formáte.
OK: Váš email bol úspešne zaregistrovaný.

* Newslettery vám budeme zasielať najdlhšie 3 roky alebo do vášho odhlásenia. Viac informácií na e-mailovej adrese: gdpr@babyweb.sk.

TOPlist